• Xinxiang Hundred Percent Electrical and Mechanical Co.,Ltd
  Ceyhan
  Sen gerçekten 5 yıldızlı bir şirketsin. beş yıldızlı bir müşteri olabilir umarım!
 • Xinxiang Hundred Percent Electrical and Mechanical Co.,Ltd
  Raihan
  Ben BD'den Raihan. 10 set transfer arabası iyi debug edilmiştir. Fabrikamızda dikkatli ve profesyonel teknik rehberlik için teşekkür ederiz. Umarım her şey yolunda gider ve sizinle bir sonraki harika işbirliğini bekler!
 • Xinxiang Hundred Percent Electrical and Mechanical Co.,Ltd
  Muhammed
  Merhaba, Çin'e ilk defa gelip fabrikayı bir yılda iki kez ziyaret ettim, mükemmel servis beni tekrar tekrar hareket ettirdi ve birçok ilginç şeyi benimle paylaşıyor. Ve madde fabrikamızda çalıştı başladı, sizinle işbirliği yapmak için mutluyuz.
İlgili kişi : Anny Zhang
Telefon numarası : +86-15560181018
Naber : +8615560181018

Kalıp Düz Yataklı Treyler 25MT İzsiz Transfer Arabası

Menşe yeri Henan Çin
Marka adı BEFANBY
Sertifika CE,SGS,ISO9001
Model numarası BWP
Min sipariş miktarı 1 Takımları
Fiyat Negotiation
Ambalaj bilgileri Pille çalışan izsiz treyler muşamba ile paketlenecek, parçalar yüksek kaliteli tahta sandık içinde g
Teslim süresi 40-50 gün her zamanki gibi teslimat, acil teslimat için 30-40days
Ödeme koşulları L / C, T / T, Western Union
Yetenek temini 1000 set / set, yılda
Ürün ayrıntıları
Malzeme Q235 renk Özelleştirilmiş
Garanti 18 ay Yükleme kapasitesi 1-1000 Ton
Hareket hızı 0-20m / dakika Koşu yolları Sınırsız mesafe, yönlü, Düz git
Güç kaynağı Yönlendirilebilir düz yataklı treyler için Mintenance Free Pil tahrikli Liman Qingdao / Tianjin / Şanghay
Uygulama Industial Field, Die Mold Flatbed Treyler avantaj esnek, dönüşsüz, Çok yönlü, otomatik
Çalışma yöntemi el tipi basma düğmesi + uzaktan kumanda Satış sonrası servis sağlanan Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri,
Vurgulamak

25MT İzsiz Transfer Arabası

,

Düz Yataklı Treyler İzsiz Transfer Arabası

,

Kalıp Kalıbı İzsiz Transfer Arabası

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

İzsiz Kalıp Kalıbı Masaüstü Treyler 25MT Üreticisi

 

BWP serisi düz yataklı treylerlerin iz sınırlaması yoktur ve geniş alanlarda serbestçe sola ve sağa döndürülebilir.Kalıp fabrikalarında çeşitli yerleştirme noktalarında kalıp transferi için sıklıkla kullanılırlar.Bununla birlikte, pille çalışan besleme, treylerin çalışma süresini sınırlar ve bu, yüksek iş yoğunluğu olan durumlar için uygun değildir.

 

İzsiz düz yataklı römorklar, yerinde dönüşü gerçekleştirebilen büyük başlangıç ​​torkuna, kararlı sürüşe ve küçük dönüş yarıçapına sahiptir ve mükemmel zemin düzlüğü ve eğimsiz koşullar altında iç ve dış mekanlarda serbestçe taşınabilir.Kablosuz uzaktan kumanda, güvenli ve kullanımı kolay olan aracın ileri, geri, dönüş ve durdurulmasını uzaktan kontrol edebilir.

 

Trackless Die Mould Flatbed Trailer 25MT ManufacturerTrackless Die Mould Flatbed Trailer 25MT Manufacturer

araba özelleştirilmiş flatbed kamyon benzersiz ürün direksiyon mekanizması araba özelleştirilmiş flatbed kamyon benzersiz ürün direksiyon mekanizması

Trackless Die Mould Flatbed Trailer 25MT Manufacturer

Trackless Die Mould Flatbed Trailer 25MT Manufacturer

 

İzsiz Kalıp Kalıbı Flatbed Trailer 25MT Üreticisinin Bakım Dikkatine

1. Römorkun kullanımı sırasında direksiyon simidlerinin yağlanmasına dikkat edin.Yürüme sırasında anormal ses bulunursa, arıza zamanla giderilmeli ve rulmanlara düzenli olarak yağlama yağı ilave edilmelidir.

2. İzsiz düz yataklı treylerler çalışırken, iyi bir dönüş esnekliğine sahiptir ve çalışması için kalifiye işçiler gerektirir.Pil kullanım sürecinde pilin kaybolmamasına dikkat edin ve düzenli olarak şarj edip deşarj edin.

3. Bileşenlere zarar vermemek için elektrik kutusu üzerindeki düğmelere hafifçe basılmalıdır.Uzaktan kumanda ve tutma yeri, kullanım sırasında nazikçe tutulmalı ve uzaktan kumandanın pili düzenli olarak değiştirilmelidir.

 

Trackless Die Mould Flatbed Trailer 25MT Manufacturer

benzersiz ürün askeri makine robot tedarikçisi kasa kamyon çelik metalurjisi

BEFANBY Şirketiaraba özelleştirilmiş flatbed kamyon benzersiz ürün direksiyon mekanizması araba özelleştirilmiş flatbed kamyon benzersiz ürün direksiyon mekanizması

 

Xinxiang Yüzde Yüz Elektrik ve Mekanik Co., Ltd., Ar-Ge, tasarım, üretim ve uluslararası satışları entegre eden profesyonel bir uluslararası taşıma ekipmanı şirketidir.Şirketin modern bir yönetim ekibi, teknik ekibi ve üretim teknisyeni ekibi bulunmaktadır.Gelişmiş yönetim yöntemleri ve hizmet konseptleri ile şirket, daha kuruluşunun başında parlaklığını çoktan göstermiştir.Şirket 2003 yılında kurulmuştur. Üretim tesisi Xinxiang Şehri, Yanjin İlçesi, Yulin Kasabasında bulunmaktadır.50.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.Büyük ölçekli modern fabrikalara ve dünya standartlarında üretim ekipmanlarına sahiptir.33.300 metrekarelik bir alanı kaplar ve yıllık 1.500'den fazla elleçleme ekipmanı üretim kapasitesine sahiptir.1 ile 1300 ton arası çeşitli tonajlarda üretim, KPD alçak gerilim hat tipi, KPJ kablo makara tipi, KPC emniyet arabası tipi, KPX akü tipi, KPT çekilir kablo tipi, KP güçsüz tip, tren çekiş tipi, BWP izsiz taşıma tipi, Döndürme tipi, izsiz tip, pota tipi, boyama odası tipi, kumlama odası tipi, feribot tipi, hidrolik kaldırma tipi, sirkülasyon tipi, madencilik tipi, vinç tipi ve 80'den fazla tipte elleçleme ekipmanı dahil olmak üzere özel araçlar ve diğer dokuz seri vinçler için ürünler ve aksesuarlar, şafta monte redüktörler, patlamaya dayanıklı motorlar, DC motorlar ve diğer taşıma ekipmanı aksesuarları.araba özelleştirilmiş flatbed kamyon benzersiz ürün direksiyon mekanizması araba özelleştirilmiş flatbed kamyon benzersiz ürün direksiyon mekanizması

Trackless Die Mould Flatbed Trailer 25MT Manufacturer

Trackless Die Mould Flatbed Trailer 25MT Manufacturer