Tüm ürünler
-
Akü Transfer Arabası
-
Paletsiz Transfer Sepeti
-
Demiryolu Transfer Arabası
-
AGV Otomatik Güdümlü Araç
-
Endüstriyel Mecanum Tekerlekler
-
Motorlu Transfer Arabası
-
Elektrik Transfer Arabası
-
Malzeme Transfer Arabaları
-
Rulo Transfer Sepeti
-
Kalıp Transfer Arabası
-
Malzeme Taşıma Çözümleri
-
Hidrolik Kaldırma Transfer Sepeti
-
Kepçe Transfer Arabası
-
Bara Powered Transfer Arabası
-
Transfer Sepeti Aksesuarları
-
CeyhanSen gerçekten 5 yıldızlı bir şirketsin. beş yıldızlı bir müşteri olabilir umarım! -
RaihanBen BD'den Raihan. 10 set transfer arabası iyi debug edilmiştir. Fabrikamızda dikkatli ve profesyonel teknik rehberlik için teşekkür ederiz. Umarım her şey yolunda gider ve sizinle bir sonraki harika işbirliğini bekler! -
MuhammedMerhaba, Çin'e ilk defa gelip fabrikayı bir yılda iki kez ziyaret ettim, mükemmel servis beni tekrar tekrar hareket ettirdi ve birçok ilginç şeyi benimle paylaşıyor. Ve madde fabrikamızda çalıştı başladı, sizinle işbirliği yapmak için mutluyuz.
Çelik Boru Taşıma İçin Atölye 15T Raylı Transfer Arabası
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Renk: | Özelleştirilmiş |
| Başvuru: | Endüstriyel alan, çelik boru kullanımı |
Özel Batarya Demiryolu ve Yol İşleri Traktör Transfer Arabası
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti: | 24 ay |
| Yük Kapasitesi: | Özelleştirilmiş |
Koruyucu Çerçeveli Özelleştirilmiş 0.4t Raylı Elektrikli Transfer Arabası
| Ürün Adı: | Koruyucu Çerçeveli Özelleştirilmiş 0.4t Raylı Elektrikli Transfer Arabası |
|---|---|
| Renk: | Özelleştirilmiş |
| Garanti: | 12 Ay |
Batarya ile çalışan, dikey ve yatay hareket ve özelleştirilmiş yük kapasitesi ile demiryolu transfer arabası
| Nominal Yük: | 2-150 ton |
|---|---|
| Masa Boyutu: | 2000-10000mm (U), 1500-3000mm (G), 500-1200mm (Y) |
| Tekerlek Çapı: | Φ270-Φ600mm |
15 tonluk kablo rulo elektrik kaynağı ve uzaktan kumanda işletilmesi ile demiryolu transfer arabası
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Yük Kapasitesi: | 1-500 ton |
| Koşu Hızı: | 0-20 m/dak |
Ağır yük fabrikası düşük voltajlı nakliye arabası kullanır
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Yük Kapasitesi: | 1-500 ton |
| Koşu Hızı: | 0-20 m/dak |
Akıllı Kontrol Sistemi Yolsuz Nakliye Aracı
| Yük Kapasitesi: | 1-300ton |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | Transfer arabası muşamba tarafından paketlenecek, parçalar yüksek kaliteli ahşap kasa olarak paketle |
| Teslim süresi: | Her zamanki teslimat olarak 20-30 gün |
Yönlendirilebilir V Çerçeveli Paletsiz Taşıma Aracı
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti: | 24 ay |
| Yük Kapasitesi: | Özelleştirilmiş |
Çelik boru fabrikası için özel bobin transfer arabaları
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti: | 24 ay |
| Yük Kapasitesi: | Özelleştirilmiş |
Dökme Çelik Tekerlekli 30 Tonluk Akülü Transfer Arabası
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün Adı: | Esnek pil makaslı hava çalışma platformu |
| Yük Kapasitesi: | Özelleştirilmiş |

