Tüm ürünler
-
Akü Transfer Arabası
-
Paletsiz Transfer Sepeti
-
Demiryolu Transfer Arabası
-
AGV Otomatik Güdümlü Araç
-
Endüstriyel Mecanum Tekerlekler
-
Motorlu Transfer Arabası
-
Elektrik Transfer Arabası
-
Malzeme Transfer Arabaları
-
Rulo Transfer Sepeti
-
Kalıp Transfer Arabası
-
Malzeme Taşıma Çözümleri
-
Hidrolik Kaldırma Transfer Sepeti
-
Kepçe Transfer Arabası
-
Bara Powered Transfer Arabası
-
Transfer Sepeti Aksesuarları
-
CeyhanSen gerçekten 5 yıldızlı bir şirketsin. beş yıldızlı bir müşteri olabilir umarım! -
RaihanBen BD'den Raihan. 10 set transfer arabası iyi debug edilmiştir. Fabrikamızda dikkatli ve profesyonel teknik rehberlik için teşekkür ederiz. Umarım her şey yolunda gider ve sizinle bir sonraki harika işbirliğini bekler! -
MuhammedMerhaba, Çin'e ilk defa gelip fabrikayı bir yılda iki kez ziyaret ettim, mükemmel servis beni tekrar tekrar hareket ettirdi ve birçok ilginç şeyi benimle paylaşıyor. Ve madde fabrikamızda çalıştı başladı, sizinle işbirliği yapmak için mutluyuz.
anahtar kelimeler [ industrial material handling equipment ] eşleşme 831 Ürünler.
Otomatik Güdümlü Araçlar Kullanılmış Mecanum Tekerlekler 8 İnç 203mm
| Ürün Adı: | 8 İnç 203mm Otomatik Güdümlü Araçlar Kullanılmış Mecanum Tekerlekler |
|---|---|
| Özellikler: | isteğiniz gibi |
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
Çelik fabrikası mobil kablo taşıma arabaları rayda
| Güç kaynağı: | Kablo makarası |
|---|---|
| Koşu mesafesi: | Müşterilerin talebine göre |
| Koşu Hızı: | 0-20m/dak |
15T direksiyon ile kolay çalıştırma Elektrikli transfer arabası
| Uygulama: | fabrika taşımacılığı |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | 70 ton |
| Araba boyutu: | özel |
Otomatik Transfer Arabası Doğrudan Tahrikli Direksiyon AGV
| Güç: | Akülü |
|---|---|
| Garanti: | 24 ay |
| Yükleme kapasitesi: | 1-1500 Ton |
Lojistik Arabası İçin 6 İnç Ağır Hizmet Mecanum Tekerlekleri
| Ürün Adı: | Araba için Lojistik 6 İnç Ağır Hizmet Mecanum Tekerlekleri |
|---|---|
| Özellikler: | isteğiniz gibi |
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
Fabrika Kablo Davul 20T Demiryolunda Transfer Trolley
| Uygulama: | fabrika, atölye, depo |
|---|---|
| Yükleme kapasitesi: | 1-1500T |
| Araba boyutu: | Özel |
İzsiz Hidrolik Kaldırma Transfer Arabası 20m/Dak Elektrikli Kalıp Transfer Arabası
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Koşu hızı: | 0-20m / dakika |
| Çalışma mesafesi: | Müşterilerin talebine göre |
Yönlü Q235 Kundağı Motorlu Paletsiz Transfer Arabası
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| Garanti: | 18 ay |
Lazer Kılavuzlu Otomatik Ağır Hizmet Transfer Agv 100 Ton
| Güç: | Akülü |
|---|---|
| Garanti: | 24 ay |
| Yükleme kapasitesi: | 1-1500 Ton |

