Tüm ürünler
-
Akü Transfer Arabası
-
Paletsiz Transfer Sepeti
-
Demiryolu Transfer Arabası
-
AGV Otomatik Güdümlü Araç
-
Endüstriyel Mecanum Tekerlekler
-
Motorlu Transfer Arabası
-
Elektrik Transfer Arabası
-
Malzeme Transfer Arabaları
-
Rulo Transfer Sepeti
-
Kalıp Transfer Arabası
-
Malzeme Taşıma Çözümleri
-
Hidrolik Kaldırma Transfer Sepeti
-
Kepçe Transfer Arabası
-
Bara Powered Transfer Arabası
-
Transfer Sepeti Aksesuarları
-
CeyhanSen gerçekten 5 yıldızlı bir şirketsin. beş yıldızlı bir müşteri olabilir umarım! -
RaihanBen BD'den Raihan. 10 set transfer arabası iyi debug edilmiştir. Fabrikamızda dikkatli ve profesyonel teknik rehberlik için teşekkür ederiz. Umarım her şey yolunda gider ve sizinle bir sonraki harika işbirliğini bekler! -
MuhammedMerhaba, Çin'e ilk defa gelip fabrikayı bir yılda iki kez ziyaret ettim, mükemmel servis beni tekrar tekrar hareket ettirdi ve birçok ilginç şeyi benimle paylaşıyor. Ve madde fabrikamızda çalıştı başladı, sizinle işbirliği yapmak için mutluyuz.
anahtar kelimeler [ powered trolley cart ] eşleşme 1155 Ürünler.
Fabrika 10 Ton Enjeksiyon Kalıp Transferi CE Elektrikli Raylı Araba
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Uygulama: | Atölye, Çelik Fabrikası, Üretim Hattı, Kütük Sanayi |
| Koşu hızı: | 0-20m/dak |
Özel Yönlü Endüstriyel Yönetilebilir Agv Transfer Arabaları Otomatik Yönlendirmeli Araç
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Renk: | Özel |
| Garanti: | 12 Aylık |
0 - 20m/Dk Ray Kılavuzlu Akü Tahrikli Platform Arabası 60 Ton
| Çerçeve: | Özel Tasarım Kutusu kiriş yapısı |
|---|---|
| Renk: | özel |
| Uygulama: | Endüstriyel alan, pille çalışan transfer |
Akülü Araba Taşıyıcı Otomatik Transfer Arabası No Demiryolu Taşımacılığı Ekipmanları
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Renk: | özelleştirilmiş |
| Garanti: | 12 ay |
Rail Move Elektrikli Akülü Araba 2ton Uzaktan Kumanda
| Renk: | Özel |
|---|---|
| Koşu Hızı: | 0-20m/dak |
| Koşu mesafesi: | Sınırsız |
Çini fabrikası 4 tekerlekli elektrik motorlu kablo makaralı powered demiryolu transfer arabası fiyat
| Satış sonrası hizmet: | Mühendisler Yurtdışı hizmeti makine için kullanılabilir |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Uygulama: | Malzeme transferi, atölye ürünleri |
Uzun Tabla Boyu Üzerinde Paletsiz Ağır Hizmet Arabası 15ton
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti: | 24 ay |
| Yükleme kapasitesi: | İzsiz transfer arabası için 1-1500T |
Fabrikada Kullanılan 5 Ton Elektrikle Çalışan Yük Taşıma Arabaları
| Güç kaynağı: | Mobil kablo |
|---|---|
| Koşu mesafesi: | Müşterilerin talebine göre |
| Koşu hızı: | 0-20m/dak |
Çelik Rulolar Taşıma İçin Büyük Boyutlu Bara Powered Transfer Sepeti 90 Derece Tablosu
| Uygulama: | Üretim hattı veya geçiş rayları atölyesi |
|---|---|
| Anma yükü: | 25T |
| Maks. Kapasite: | 300 tona kadar |
Üretim Hattı İçin Isıya Dayanıklı 0 - 20m / Min Bara Powered Transfer Sepeti
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Sürgülü çizgi |
| Renk: | özelleştirilmiş |

