Tüm ürünler
-
Akü Transfer Arabası
-
Paletsiz Transfer Sepeti
-
Demiryolu Transfer Arabası
-
AGV Otomatik Güdümlü Araç
-
Endüstriyel Mecanum Tekerlekler
-
Motorlu Transfer Arabası
-
Elektrik Transfer Arabası
-
Malzeme Transfer Arabaları
-
Rulo Transfer Sepeti
-
Kalıp Transfer Arabası
-
Malzeme Taşıma Çözümleri
-
Hidrolik Kaldırma Transfer Sepeti
-
Kepçe Transfer Arabası
-
Bara Powered Transfer Arabası
-
Transfer Sepeti Aksesuarları
-
CeyhanSen gerçekten 5 yıldızlı bir şirketsin. beş yıldızlı bir müşteri olabilir umarım! -
RaihanBen BD'den Raihan. 10 set transfer arabası iyi debug edilmiştir. Fabrikamızda dikkatli ve profesyonel teknik rehberlik için teşekkür ederiz. Umarım her şey yolunda gider ve sizinle bir sonraki harika işbirliğini bekler! -
MuhammedMerhaba, Çin'e ilk defa gelip fabrikayı bir yılda iki kez ziyaret ettim, mükemmel servis beni tekrar tekrar hareket ettirdi ve birçok ilginç şeyi benimle paylaşıyor. Ve madde fabrikamızda çalıştı başladı, sizinle işbirliği yapmak için mutluyuz.
anahtar kelimeler [ transport platform ] eşleşme 390 Ürünler.
Elektrikli Kablo Tahrikli Motorlu Transfer Arabası Ray Üzerinde 0 - 20m / Dak
| güç kaynağı: | Elektrik kablosu tahrikli |
|---|---|
| Koşu mesafesi: | Müşterilerin talebine göre |
| Koşu hızı: | 0-20m/dak |
Q235 Çelik Ağır Yük Tersanesi Taşıyıcı, Monte Edilen Endüstriyel Transfer Araba
| Uygulama: | Endüstriyel patlatma odası veya boya odası |
|---|---|
| Anma yükü: | 25T |
| Maks. Kapasite: | 300 tona kadar |
Büyük Kapasiteli Akü Transfer Arabası, Tahıl Taşımacılığı İçin Tarımsal Rulo Transfer Araba Platformu Demiryolu Römorku
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Koşu hızı: | 0-20m / dak |
| Koşu Mesafe: | Müşterilerin taleplerine göre |
Dayanıklı Malzeme Taşıma Pikap, Büyük Rulmanlı Otomatik Ağır Hizmet Tipi Döner Platform
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Renk: | özelleştirilmiş |
| Uygulama: | Endüstriyel alan |
Malzeme Taşıma Arabası 100t Elektrik Transfer Sepeti Şirketi Tersane Ekipmanları
| Malzeme: | S235 |
|---|---|
| Renk: | Özelleştirilmiş |
| Garanti: | 12 ay |
Çin üretici özelleştirilmiş ac motor sürükledi kablo güç elektrik transferi arabası raylar
| Satış sonrası hizmet: | Mühendisler Yurtdışı hizmeti makine için kullanılabilir |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Uygulama: | Malzeme transferi, atölye ürünleri |
Özel Yönlü Endüstriyel Yönetilebilir Agv Transfer Arabaları Otomatik Yönlendirmeli Araç
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Renk: | Özel |
| Garanti: | 12 Aylık |
Malzeme Taşıma Demiryolu 1000T Motorlu Platform Arabası
| Ürün adı: | Demiryolu için Malzeme Taşıma Çekme Arabası Akülü Elektrikli Akülü Çekiciler |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| Uygulama: | Çekme demiryolu, Malzeme haddeleme |
Yüksek Performanslı Raylı Transfer Arabası Platformu Yapısı Özel Renk
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Koşu hızı: | 0-20m / dak |
| Koşu Mesafe: | Müşterilerin taleplerine göre |

