Tüm ürünler
-
Akü Transfer Arabası
-
Paletsiz Transfer Sepeti
-
Demiryolu Transfer Arabası
-
AGV Otomatik Güdümlü Araç
-
Endüstriyel Mecanum Tekerlekler
-
Motorlu Transfer Arabası
-
Elektrik Transfer Arabası
-
Malzeme Transfer Arabaları
-
Rulo Transfer Sepeti
-
Kalıp Transfer Arabası
-
Malzeme Taşıma Çözümleri
-
Hidrolik Kaldırma Transfer Sepeti
-
Kepçe Transfer Arabası
-
Bara Powered Transfer Arabası
-
Transfer Sepeti Aksesuarları
-
CeyhanSen gerçekten 5 yıldızlı bir şirketsin. beş yıldızlı bir müşteri olabilir umarım! -
RaihanBen BD'den Raihan. 10 set transfer arabası iyi debug edilmiştir. Fabrikamızda dikkatli ve profesyonel teknik rehberlik için teşekkür ederiz. Umarım her şey yolunda gider ve sizinle bir sonraki harika işbirliğini bekler! -
MuhammedMerhaba, Çin'e ilk defa gelip fabrikayı bir yılda iki kez ziyaret ettim, mükemmel servis beni tekrar tekrar hareket ettirdi ve birçok ilginç şeyi benimle paylaşıyor. Ve madde fabrikamızda çalıştı başladı, sizinle işbirliği yapmak için mutluyuz.
anahtar kelimeler [ automated material handling system ] eşleşme 327 Ürünler.
0 - 20m / Min Motorlu Paletsiz Aktarım Sepeti Aküyle Çalışan 1 Yıl Garanti
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Koşu Hızı: | 0-20m/dak |
| Renk: | Sarı/Özelleştirilmiş |
Kullanılan AGV Arabası İçin 300kg 2 İnç 50 Mm Mecanum Tekerlek
| Ürün Adı: | AGV Arabası Kullanılmış 300kg 2 İnç 50 Mm Mecanum Tekerlek |
|---|---|
| Özellikler: | isteğiniz gibi |
| Boyut: | Özelleştirilmiş |
Tandem Çalışması İçin Senkronize AGV Otomatik Güdümlü Araç
| Renk: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti: | 18 ay |
| Yükleme kapasitesi: | 1-1000ton, ağır hizmet |
Hidrolik asansörlü özel 6t düşük voltajlı ray transfer arabaları
| Tedarik Hızlılığı: | 100 set/ay |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | T/T; görüşte |
| En Az Oeder miktarı: | 1 takım |
Çin v çerçeve kapalı açık atölye taşıma elelctric çelik rulo transfer araba
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Uygulama: | çelik rulo transfer atölyesi, üretim hattı |
1-500 ton Üretim Hattı Transferi Elektrik Arabası Arabası, Emniyet Cihazı ile Direksiyon Akülü Arabası
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Renk: | özelleştirilmiş |
| Garanti: | 12 ay |
Fabrika 10 Ton Enjeksiyon Kalıp Transferi CE Elektrikli Raylı Araba
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Uygulama: | Atölye, Çelik Fabrikası, Üretim Hattı, Kütük Sanayi |
| Koşu hızı: | 0-20m/dak |
Yüksek Hızlı Yönlendirilebilir Kalıp Transfer Arabası, Normal Zemin Forklift Akü Transfer Arabası Dönme
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Renk: | özelleştirilmiş |
| Garanti: | 12 ay |
Köprü Vinçli Çok Renkli Akü Taşıma Arabası ISO9001 Sertifikalı
| Ürün adı: | Köprülü Vinç ile Donatılmış Fabrikada Çalıştırılan Uygun Çekilmiş Transfer Römorku |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| Uygulama: | Endüstriyel Alan |

