Tüm ürünler
-
Akü Transfer Arabası
-
Paletsiz Transfer Sepeti
-
Demiryolu Transfer Arabası
-
AGV Otomatik Güdümlü Araç
-
Endüstriyel Mecanum Tekerlekler
-
Motorlu Transfer Arabası
-
Elektrik Transfer Arabası
-
Malzeme Transfer Arabaları
-
Rulo Transfer Sepeti
-
Kalıp Transfer Arabası
-
Malzeme Taşıma Çözümleri
-
Hidrolik Kaldırma Transfer Sepeti
-
Kepçe Transfer Arabası
-
Bara Powered Transfer Arabası
-
Transfer Sepeti Aksesuarları
-
CeyhanSen gerçekten 5 yıldızlı bir şirketsin. beş yıldızlı bir müşteri olabilir umarım! -
RaihanBen BD'den Raihan. 10 set transfer arabası iyi debug edilmiştir. Fabrikamızda dikkatli ve profesyonel teknik rehberlik için teşekkür ederiz. Umarım her şey yolunda gider ve sizinle bir sonraki harika işbirliğini bekler! -
MuhammedMerhaba, Çin'e ilk defa gelip fabrikayı bir yılda iki kez ziyaret ettim, mükemmel servis beni tekrar tekrar hareket ettirdi ve birçok ilginç şeyi benimle paylaşıyor. Ve madde fabrikamızda çalıştı başladı, sizinle işbirliği yapmak için mutluyuz.
anahtar kelimeler [ automated material handling system ] eşleşme 327 Ürünler.
Flatbed Kalıp Fabrikası Yönlendirilebilir Çelik Levha Transfer Arabası
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti: | 24 ay |
| Yükleme kapasitesi: | İzsiz transfer arabası için 1-1500T |
25 Ton Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Hidrolik Devirme Fonksiyonlu Transfer Arabası
| Renk: | özel |
|---|---|
| Garanti: | 24 Aylık |
| Yük kapasitesi: | özel |
27 tonluk batarya rayı fabrikası nakliye arabası
| Renk: | Özel |
|---|---|
| Uygulama: | Atölye,makine endüstrisi, Montaj hattı, Bilet endüstrisi |
| Koşu hızı: | 0-20m/dak |
Çevresel Düşük Gerilim Raylı Metalurji Fabrikası Transfer Arabası
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Garanti: | 18 ay |
| Yük kapasitesi: | 1-70T |
20T Raylı Çelik Dövme Fabrikası Tekerlekli Transfer Arabası
| Renk: | özel |
|---|---|
| Garanti: | 24 Aylık |
| Yük kapasitesi: | özel |
Dayanıklı dökme çelik tekerleği orta boşlukta transfer arabası
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti: | 24 ay |
| Yük kapasitesi: | Özelleştirilmiş |
1000kg Agv Portal Robot Transfer Arabası Endüstriyel Lityum Pil
| Renk: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti: | 18 ay |
| Yükleme kapasitesi: | 1-1000ton |
Rulo Rulo Hattı AGV Otomatik Kılavuzlu Araç Mobil Robotik AMR
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti: | 18 ay |
| Yükleme kapasitesi: | 1-1500ton, ağır hizmet, 1500kg özelleştirilmiş |
Mobil Kundağı Motorlu Transfer Arabası Hafif Hizmet Pille Çalışan
| Renk: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti: | 18 ay |
| Yükleme kapasitesi: | Mobil sepet için 1-1500 Ton |
Otomatik Navigasyon Endüstriyel AGV Kılavuzlu Arabalar 1000kg
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti: | 18 ay |
| Yükleme kapasitesi: | 1-1000ton, ağır hizmet, 1000kg özelleştirilmiş |

