Tüm ürünler
-
Akü Transfer Arabası
-
Paletsiz Transfer Sepeti
-
Demiryolu Transfer Arabası
-
AGV Otomatik Güdümlü Araç
-
Endüstriyel Mecanum Tekerlekler
-
Motorlu Transfer Arabası
-
Elektrik Transfer Arabası
-
Malzeme Transfer Arabaları
-
Rulo Transfer Sepeti
-
Kalıp Transfer Arabası
-
Malzeme Taşıma Çözümleri
-
Hidrolik Kaldırma Transfer Sepeti
-
Kepçe Transfer Arabası
-
Bara Powered Transfer Arabası
-
Transfer Sepeti Aksesuarları
-
CeyhanSen gerçekten 5 yıldızlı bir şirketsin. beş yıldızlı bir müşteri olabilir umarım! -
RaihanBen BD'den Raihan. 10 set transfer arabası iyi debug edilmiştir. Fabrikamızda dikkatli ve profesyonel teknik rehberlik için teşekkür ederiz. Umarım her şey yolunda gider ve sizinle bir sonraki harika işbirliğini bekler! -
MuhammedMerhaba, Çin'e ilk defa gelip fabrikayı bir yılda iki kez ziyaret ettim, mükemmel servis beni tekrar tekrar hareket ettirdi ve birçok ilginç şeyi benimle paylaşıyor. Ve madde fabrikamızda çalıştı başladı, sizinle işbirliği yapmak için mutluyuz.
anahtar kelimeler [ transportation car ] eşleşme 865 Ürünler.
Raylara Monte Pota Taşıma Cüruf Potu Transfer Arabası
| Malzeme: | Çelik |
|---|---|
| Başvuru: | Ağır sanayi, çelik fabrikaları, cüruf potası, sıcak erimiş pota |
| Yükleme kapasitesi: | 1500 tona kadar |
0.5t Araç Pilli Yönlendirilebilir İzsiz Transfer
| Güç: | Akülü |
|---|---|
| Garanti: | 24 Aylık |
| Yük kapasitesi: | 1-1500 Ton |
Demiryolu ile Ağır Kapasiteli Malzeme Taşıma Arabaları
| Koşu Hızı: | 0-20m/dak |
|---|---|
| Garanti: | 12 Aylık |
| Yük kapasitesi: | 15 ton |
30 Tonluk Palet Transfer Arabası Kundağı Motorlu Platform
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| renk: | özelleştirilmiş |
| Garanti: | 18 ay |
Atölyesi 12t Düz yataklı araba Demiryolu Taşımacılığı
| Koşu hızı: | 0-20m/dak |
|---|---|
| Garanti: | 18 ay |
| Yükleme kapasitesi: | 100 ton |
Alt Voltajlı Demiryolunda Çelik Fabrikası Taşıma Arabası
| Koşu Hızı: | 0-20m/dak |
|---|---|
| Garanti: | 12 Aylık |
| Yük kapasitesi: | 20 Ton |
20 Ton Yük Kapasitesi Kalıp Fabrikası İhtiyaçları İçin Kablolu Bobinli Güçlü Demiryolu Taşıma Arabası
| Koşu Hızı: | 0-20m/dak |
|---|---|
| Garanti: | 12 Aylık |
| Yük kapasitesi: | 20 Ton |
Atölye için Taşıma Arabası 20T Hidrolik Kaldırma Transfer Arabası
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Koşu hızı: | 0-20m / dakika |
| Çalışma mesafesi: | Müşterilerin talebine göre |
Özel Taşımacılık İçin Endüstriyel AGV Mobil Robotlar 20 Ton
| Garanti: | 18 ay |
|---|---|
| Yükleme kapasitesi: | 1-1000 Ton |
| Koşu yolları: | Sınırsız mesafe, yön, Düz git |
Çok fonksiyonel düşük voltajlı ray transfer arabası
| Koşu hızı: | 0-20m/dak |
|---|---|
| Garanti: | 12 ay |
| Yükleme kapasitesi: | 20 Ton |

