Tüm ürünler
-
Akü Transfer Arabası
-
Paletsiz Transfer Sepeti
-
Demiryolu Transfer Arabası
-
AGV Otomatik Güdümlü Araç
-
Endüstriyel Mecanum Tekerlekler
-
Motorlu Transfer Arabası
-
Elektrik Transfer Arabası
-
Malzeme Transfer Arabaları
-
Rulo Transfer Sepeti
-
Kalıp Transfer Arabası
-
Malzeme Taşıma Çözümleri
-
Hidrolik Kaldırma Transfer Sepeti
-
Kepçe Transfer Arabası
-
Bara Powered Transfer Arabası
-
Transfer Sepeti Aksesuarları
-
CeyhanSen gerçekten 5 yıldızlı bir şirketsin. beş yıldızlı bir müşteri olabilir umarım! -
RaihanBen BD'den Raihan. 10 set transfer arabası iyi debug edilmiştir. Fabrikamızda dikkatli ve profesyonel teknik rehberlik için teşekkür ederiz. Umarım her şey yolunda gider ve sizinle bir sonraki harika işbirliğini bekler! -
MuhammedMerhaba, Çin'e ilk defa gelip fabrikayı bir yılda iki kez ziyaret ettim, mükemmel servis beni tekrar tekrar hareket ettirdi ve birçok ilginç şeyi benimle paylaşıyor. Ve madde fabrikamızda çalıştı başladı, sizinle işbirliği yapmak için mutluyuz.
anahtar kelimeler [ transportation car ] eşleşme 865 Ürünler.
V-Frame Akü Takipsiz Bobin Taşıma Arabaları
| Ürün Adı: | V-Frame Akü Takipsiz Bobin Taşıma Arabaları |
|---|---|
| Renk: | Özel |
| Garanti: | 12 Aylık |
Çelik Kaynak Çerçeve Kömür Sanayi Mobil Kablo Taşıma Arabası
| Güç kaynağı: | Mobil kablo |
|---|---|
| Koşu mesafesi: | Müşterilerin talebine göre |
| Koşu Hızı: | 0-20m/dak |
Erimiş Çelik Malzeme Transfer Arabası, LED Ekranlı Akülü El Arabası Pota Powered Taşıma Arabası
| Özelliği: | Kararlı, güvenlik, anti-yüksek sıcaklık |
|---|---|
| Anma yükü: | 30T |
| Kapasite: | Form 1 ton ila 300 ton arasında |
Batarya Gücü Raysız Tip 20t Paletsiz Transfer Arabası Bobin Taşıma Arabası Olarak
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| renk: | özelleştirilmiş |
| Garanti: | 18 ay |
Demiryolu Taşıma Arabasında Depo Transferi Üreticisi
| Garanti: | 24 ay |
|---|---|
| Başvuru: | depo, demiryolu taşıyıcısında |
| Yükleme kapasitesi: | 1-1500 Ton, özelleştirilmiş taşıma arabası |
İnşaat alanı esnek dönüş yolu düz yataklı nakliye arabası
| Renk: | Özel |
|---|---|
| Uygulama: | Atölye,makine endüstrisi, Montaj hattı, Bilet endüstrisi |
| Koşu Hızı: | 0-20m/dak |
Akıllı Q235 25m / Min 12t Agv Kalıp Taşıma Arabası
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Uygulama: | kalıp kalıp transferi, bölmeden bölmeye transfer |
Elektrikli demiryolu taşıyıcı araba
| Malzeme: | çelik |
|---|---|
| Güç kaynağı modu: | Kablo makarası |
| Elektrik ekipmanları: | Siemens, Schneider, Nord |
Fabrika Demiryolu Taşımacılığı Pil Gücü 10 Tonluk Düz Yataklı Araba
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Uygulama: | Atölye, Çelik Fabrikası, Üretim Hattı, Kütük Sanayi |
| Koşu hızı: | 0-20m/dak |
Endüstriyel alan için düşük voltajlı demiryolu taşıma arabası işlemi
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Koşu Hızı: | 0-20m/dak |
| Koşu mesafesi: | Müşteri talebine göre |

