Tüm ürünler
-
Akü Transfer Arabası
-
Paletsiz Transfer Sepeti
-
Demiryolu Transfer Arabası
-
AGV Otomatik Güdümlü Araç
-
Endüstriyel Mecanum Tekerlekler
-
Motorlu Transfer Arabası
-
Elektrik Transfer Arabası
-
Malzeme Transfer Arabaları
-
Rulo Transfer Sepeti
-
Kalıp Transfer Arabası
-
Malzeme Taşıma Çözümleri
-
Hidrolik Kaldırma Transfer Sepeti
-
Kepçe Transfer Arabası
-
Bara Powered Transfer Arabası
-
Transfer Sepeti Aksesuarları
-
CeyhanSen gerçekten 5 yıldızlı bir şirketsin. beş yıldızlı bir müşteri olabilir umarım! -
RaihanBen BD'den Raihan. 10 set transfer arabası iyi debug edilmiştir. Fabrikamızda dikkatli ve profesyonel teknik rehberlik için teşekkür ederiz. Umarım her şey yolunda gider ve sizinle bir sonraki harika işbirliğini bekler! -
MuhammedMerhaba, Çin'e ilk defa gelip fabrikayı bir yılda iki kez ziyaret ettim, mükemmel servis beni tekrar tekrar hareket ettirdi ve birçok ilginç şeyi benimle paylaşıyor. Ve madde fabrikamızda çalıştı başladı, sizinle işbirliği yapmak için mutluyuz.
anahtar kelimeler [ transportation car ] eşleşme 865 Ürünler.
İletken ray gücü 4 tekerlek ağır yük kazanı fabrika demiryolu taşıyıcıları
| Uygulama: | Üretim hattı veya geçiş rayları atölyesi |
|---|---|
| Anma yükü: | 809 |
| Maks. Kapasite: | 300 tona kadar |
Kağıt Rulo Taşıma için V Frame Motorlu Hidrolik Kaldırma Transfer Arabası
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Koşu hızı: | 0-20m / dak |
| Koşu Mesafe: | Müşterilerin taleplerine göre |
Uzaktan Kumandalı Paletsiz Platform Araba Q235 20m/dak
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Garanti: | 18 ay |
| Hareket hızı: | 0-20m/dak |
Isıya Dayanıklı Çin Yapımı Yüksek Kalite Kepçe Transfer Sepeti
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Renk: | özelleştirilmiş |
| Koşu hızı: | 0-20m / dak |
Aotumobile üretim hattı için raylı geçiş rayı
| Güç kaynağı modu: | Pil |
|---|---|
| Çapı: | Özel uzunluk ve özel genişlik |
| Yük kapasitesi: | 50 tona kadar |
üretim montaj hattı için bar ile demiryolu taşıma arabası
| Asgari OEDER Miktarı: | Güç kaynağı modu |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | Yük kapasitesi |
| Tedarik Aility: | Tablo boyutu |
Ağır Rulmanlı Bobin Transfer Arabası, Yüksek Performanslı Yük Transfer Arabası
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Renk: | özelleştirilmiş |
| Uygulama: | Endüstriyel alan |
Dayanıklı Çekilmiş Endüstriyel Transfer Otomobili, Uzun Hizmet Ömür Boyu Demiryolu Endüstriyel Transfer Otomobili
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Koşu hızı: | 0-20m / dak |
| Koşu Mesafe: | Müşterilerin taleplerine göre |
mühendislik için elektrikli taşıyıcı kamyon
| Tedarik Aility: | Tedarik Aility |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | Ödeme koşulları |
| Asgari OEDER Miktarı: | Asgari OEDER Miktarı |
Atölye Taşımacılığı için Kpx-50t Pil Gücü Elektrikli Düz Römork
| Ödeme koşulları: | T / T; L / C bakışta |
|---|---|
| Minimum Oeder Miktarı: | 1set |
| Tedarik Yeteneği: | 90sets / ay |

