Tüm ürünler
-
Akü Transfer Arabası
-
Paletsiz Transfer Sepeti
-
Demiryolu Transfer Arabası
-
AGV Otomatik Güdümlü Araç
-
Endüstriyel Mecanum Tekerlekler
-
Motorlu Transfer Arabası
-
Elektrik Transfer Arabası
-
Malzeme Transfer Arabaları
-
Rulo Transfer Sepeti
-
Kalıp Transfer Arabası
-
Malzeme Taşıma Çözümleri
-
Hidrolik Kaldırma Transfer Sepeti
-
Kepçe Transfer Arabası
-
Bara Powered Transfer Arabası
-
Transfer Sepeti Aksesuarları
-
CeyhanSen gerçekten 5 yıldızlı bir şirketsin. beş yıldızlı bir müşteri olabilir umarım! -
RaihanBen BD'den Raihan. 10 set transfer arabası iyi debug edilmiştir. Fabrikamızda dikkatli ve profesyonel teknik rehberlik için teşekkür ederiz. Umarım her şey yolunda gider ve sizinle bir sonraki harika işbirliğini bekler! -
MuhammedMerhaba, Çin'e ilk defa gelip fabrikayı bir yılda iki kez ziyaret ettim, mükemmel servis beni tekrar tekrar hareket ettirdi ve birçok ilginç şeyi benimle paylaşıyor. Ve madde fabrikamızda çalıştı başladı, sizinle işbirliği yapmak için mutluyuz.
anahtar kelimeler [ transportation car ] eşleşme 857 Ürünler.
OEM DC Motor 50T Hidrolik Kaldırma Transfer Arabası Yönlendirilebilir
| Ürün adı: | Akülü 50 Ton Kaldırma Raylı Araba |
|---|---|
| Kapasite (t): | 1-1000 ton |
| paket: | Tüm sepeti yüksek kaliteli plastik bez ile doludur |
U Çerçeveli Kundağı Motorlu 20t Raylı Rulo Malzeme Transfer Arabaları
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Uygulama: | çelik bobin transferi, kablo bobini taşıma, atölye, üretim hattı |
Electric Bay Handling Paletsiz Kalıp Transfer Sepeti Dökümhane İçin Ağır Hizmet
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| Garanti: | 12 ay |
Q235 25t Kaldırma ile Elektrikli Tahrikli Raylı Transfer Arabası
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Koşu Hızı: | 0-20m/dak |
| Koşu mesafesi: | Müşteri talebine göre |
Ray Tekerleği ile Kaldırma 20T Çelik Boru Akü Transfer Arabası
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Renk: | özel |
| Uygulama: | Endüstriyel Alan, Çelik Tesisi , Çelik boru taşımacılığı |
Kalıp Endüstrisi Paletsiz Elektrik Motorlu Transfer Arabası
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti: | 24 ay |
| Yükleme kapasitesi: | İzsiz transfer arabası için 1-1500T |
10 Tonluk Hidrolik Kaldırma Akülü Kılavuzlu Araba
| Renk: | Özel |
|---|---|
| Uygulama: | Atölye,makine endüstrisi, Montaj hattı, Bilet endüstrisi |
| Koşu Hızı: | 0-20m/dak |
CE Dökme Malzeme Taşıma Ekipmanı Akülü Araba, Raylarda 12 Ay Garanti
| Ürün adı: | CE dökme malzeme taşıma ekipmanları raylar üzerinde akülü transfer arabaları |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| Uygulama: | Endüstriyel Alan |
20m / Dk 6 Ton Düz Masa Kendinden İtmeli Raylı Transfer Arabası
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Koşu Hızı: | 0-20m/dak |
| Koşu mesafesi: | Müşteri talebine göre |
Interbay Motorlu 30 Ton Paletsiz Transfer Arabası
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| Garanti: | 18 ay |

