Tüm ürünler
-
Akü Transfer Arabası
-
Paletsiz Transfer Sepeti
-
Demiryolu Transfer Arabası
-
AGV Otomatik Güdümlü Araç
-
Endüstriyel Mecanum Tekerlekler
-
Motorlu Transfer Arabası
-
Elektrik Transfer Arabası
-
Malzeme Transfer Arabaları
-
Rulo Transfer Sepeti
-
Kalıp Transfer Arabası
-
Malzeme Taşıma Çözümleri
-
Hidrolik Kaldırma Transfer Sepeti
-
Kepçe Transfer Arabası
-
Bara Powered Transfer Arabası
-
Transfer Sepeti Aksesuarları
-
CeyhanSen gerçekten 5 yıldızlı bir şirketsin. beş yıldızlı bir müşteri olabilir umarım! -
RaihanBen BD'den Raihan. 10 set transfer arabası iyi debug edilmiştir. Fabrikamızda dikkatli ve profesyonel teknik rehberlik için teşekkür ederiz. Umarım her şey yolunda gider ve sizinle bir sonraki harika işbirliğini bekler! -
MuhammedMerhaba, Çin'e ilk defa gelip fabrikayı bir yılda iki kez ziyaret ettim, mükemmel servis beni tekrar tekrar hareket ettirdi ve birçok ilginç şeyi benimle paylaşıyor. Ve madde fabrikamızda çalıştı başladı, sizinle işbirliği yapmak için mutluyuz.
anahtar kelimeler [ transportation car ] eşleşme 857 Ürünler.
Döner Endüstriyel Elektrikli Döner Tabla, Düz Q235 Malzeme Hareketli Arabalar
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Renk: | özelleştirilmiş |
| Uygulama: | Endüstriyel alan |
Otomatik Ağır Hizmet Tipi Elektrikli Pikap, Özel Malzeme Taşıma Ekipmanları
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Renk: | özelleştirilmiş |
| Uygulama: | Endüstriyel alan |
H Çelikler için Pil Tahrikli Paletsiz Kalıp Transfer Arabası 100 Ton
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Renk: | özelleştirilmiş |
| Garanti: | 18 ay |
Kütük Fabrikası 5t Transfer Elektrikli Raylı Araba
| Güç kaynağı: | Mobil kablo |
|---|---|
| Koşu mesafesi: | Müşterilerin talebine göre |
| Koşu hızı: | 0-20m/dak |
Elektrikli ray ile yönetilen 2000 kg ağırlık taşıma arabası
| Renk: | Özel |
|---|---|
| Uygulama: | Atölye, Çelik Fabrikası, Üretim Hattı, Kütük Sanayi |
| Koşu hızı: | 0-20m/dak |
Sabit Yapı İşleme Makine Parçaları Hidrolik Kaldırma 5T Transfer Arabası
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti: | 24 ay |
| Yük kapasitesi: | Özelleştirilmiş |
Rulo ile özel Otomatik Demiryolu Yönlendirilmiş Araç
| Güç: | Akülü |
|---|---|
| Garanti: | 24 ay |
| Yükleme kapasitesi: | 1-1500 Ton |
Çevre Metal Fabrikası Elektrikli Transfer Arabaları
| Güç kaynağı: | Mobil kablo |
|---|---|
| Koşu mesafesi: | Müşterilerin talebine göre |
| Koşu Hızı: | 0-20m/dak |
Demiryollarındaki Esnek Pil Aktarım Arabaları
| Renk: | özel |
|---|---|
| Uygulama: | Endüstriyel alan, redüktörlü motor aktarımı |
| Garanti: | 24 Aylık |
20 Ton Uygulanabilir Baskı Düğmesi İşletme Elektrik Transferi Aracı
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti: | 24 ay |
| Yük kapasitesi: | Özelleştirilmiş |

