Tüm ürünler
-
Akü Transfer Arabası
-
Paletsiz Transfer Sepeti
-
Demiryolu Transfer Arabası
-
AGV Otomatik Güdümlü Araç
-
Endüstriyel Mecanum Tekerlekler
-
Motorlu Transfer Arabası
-
Elektrik Transfer Arabası
-
Malzeme Transfer Arabaları
-
Rulo Transfer Sepeti
-
Kalıp Transfer Arabası
-
Malzeme Taşıma Çözümleri
-
Hidrolik Kaldırma Transfer Sepeti
-
Kepçe Transfer Arabası
-
Bara Powered Transfer Arabası
-
Transfer Sepeti Aksesuarları
-
CeyhanSen gerçekten 5 yıldızlı bir şirketsin. beş yıldızlı bir müşteri olabilir umarım! -
RaihanBen BD'den Raihan. 10 set transfer arabası iyi debug edilmiştir. Fabrikamızda dikkatli ve profesyonel teknik rehberlik için teşekkür ederiz. Umarım her şey yolunda gider ve sizinle bir sonraki harika işbirliğini bekler! -
MuhammedMerhaba, Çin'e ilk defa gelip fabrikayı bir yılda iki kez ziyaret ettim, mükemmel servis beni tekrar tekrar hareket ettirdi ve birçok ilginç şeyi benimle paylaşıyor. Ve madde fabrikamızda çalıştı başladı, sizinle işbirliği yapmak için mutluyuz.
anahtar kelimeler [ transportation car ] eşleşme 842 Ürünler.
Akülü 50 Ton Yönlendirilebilir Transfer Arabaları 20m/Dk
| Renk: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti: | 18 ay |
| yükleme kapasitesi: | 1-1000 Ton |
Atölye Yönlendirilebilir Motorlu Paletsiz Transfer Arabası Pu Lastikli 5 Ton
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Renk: | Özelleştirilmiş, Sarı, Gri, Mavi |
| yükleme kapasitesi: | 1-1000 Ton, özelleştirilmiş üretici |
15T Busbarla Çalışan Atölye Elektrikli Raylar Üzerinde Elleçleme Aracı
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Kayar Hat, baralı |
| Renk: | Özelleştirilmiş, Sarı, Gri, Mavi |
Endüstriyel Özelleştirilmiş Paletsiz Transfer Arabası Sandalyeli 5 Ton
| Renk: | İsteğinize göre özelleştirilmiş Renk |
|---|---|
| Garanti: | 24 ay |
| yükleme kapasitesi: | 10 ton, 20 ton, 30 ton, özelleştirilmiş |
Demiryolu Kullanımı Pille Çalışan Araba, 1 Kişi Tarafından Yürütülür Aşınmaya Dayanıklı
| Renk: | Özel |
|---|---|
| Uygulama: | Endüstri alanı, demiryolu |
| Garanti: | 18 ay |
Manyetik Navigasyon AGV Otomatik Kılavuzlu Araç Ağır Yük 5000kg
| Garanti: | 18 ay |
|---|---|
| Yükleme kapasitesi: | 1-1500 Ton |
| Hareket hızı: | 0-20m/dak |
Fabrika Otomasyonu için 20m/Dk Lazer Navigasyon Agv
| Garanti: | 18 ay |
|---|---|
| Yükleme kapasitesi: | 1-1500 Ton |
| Hareket hızı: | 0-20m/dak |
Otomatik Kılavuzlu Senkronize Transfer Arabaları 3T 20m/dak
| Garanti: | 24 ay |
|---|---|
| Yükleme kapasitesi: | 1-1500T |
| Hareket hızı: | 0-20m/dak |
Ağır Hizmet AGV Otomatik Kılavuzlu Araç PLC Ekran Navigasyonu 1 - 1500T
| Garanti: | 24 ay |
|---|---|
| Yükleme kapasitesi: | 1-1500T |
| Hareket hızı: | 0-20m/dak |
Otonom Depo için Lityum Pille Çalışan Robot Agv 10t
| Garanti: | 24 ay |
|---|---|
| Yükleme kapasitesi: | 1-1500T |
| Güç kaynağı: | Depo robotu agv için Lityum Pil tahrikli |

