Tüm ürünler
-
Akü Transfer Arabası
-
Paletsiz Transfer Sepeti
-
Demiryolu Transfer Arabası
-
AGV Otomatik Güdümlü Araç
-
Endüstriyel Mecanum Tekerlekler
-
Motorlu Transfer Arabası
-
Elektrik Transfer Arabası
-
Malzeme Transfer Arabaları
-
Rulo Transfer Sepeti
-
Kalıp Transfer Arabası
-
Malzeme Taşıma Çözümleri
-
Hidrolik Kaldırma Transfer Sepeti
-
Kepçe Transfer Arabası
-
Bara Powered Transfer Arabası
-
Transfer Sepeti Aksesuarları
-
CeyhanSen gerçekten 5 yıldızlı bir şirketsin. beş yıldızlı bir müşteri olabilir umarım! -
RaihanBen BD'den Raihan. 10 set transfer arabası iyi debug edilmiştir. Fabrikamızda dikkatli ve profesyonel teknik rehberlik için teşekkür ederiz. Umarım her şey yolunda gider ve sizinle bir sonraki harika işbirliğini bekler! -
MuhammedMerhaba, Çin'e ilk defa gelip fabrikayı bir yılda iki kez ziyaret ettim, mükemmel servis beni tekrar tekrar hareket ettirdi ve birçok ilginç şeyi benimle paylaşıyor. Ve madde fabrikamızda çalıştı başladı, sizinle işbirliği yapmak için mutluyuz.
anahtar kelimeler [ transport platform ] eşleşme 390 Ürünler.
Çok Yönlü Transfer Motorlu Platform Arabası Kendinden Tahrikli
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Renk: | özelleştirilmiş |
| Garanti: | 18 ay |
BEFANBY Platform Elektrikli Raylı Döner Tabla
| Ürün Adı: | BEFANBY Platform Elektrikli Raylı Döner Tabla |
|---|---|
| Dönen hız: | 0-20m/dak |
| Malzeme: | Q235B çelik |
Interlant taşıyıcı olarak 25t Transport platformu
| Güç kaynağı modu: | Mobil kablo gücü |
|---|---|
| Anma yükü: | 25T |
| Malzeme: | çelik |
Platform Elektrikli Malzeme Taşıma Arabası 15 Ton Ray Üzerinde
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Başvuru: | Atölye, Depo, Üretim Hattı |
| Koşu hızı: | 0-20m/dak |
Elektrikli Paletsiz Ağır Hizmet Platformu Arabası Düz Yataklı Kargo Transferi 20T
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Renk: | Özel |
| Garanti: | 18 ay |
Uzaktan Kumandalı Paletsiz Platform Araba Q235 20m/dak
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Garanti: | 18 ay |
| Hareket hızı: | 0-20m/dak |
Demiryolları üzerindeki endüstriyel ağır görev platform taşıma arabası
| Renk: | Özel |
|---|---|
| Uygulama: | Atölye, Çelik Fabrikası, Üretim Hattı, Kütük Sanayi |
| Koşu hızı: | 0-20m/dak |
0 - 20m/Dk Ray Kılavuzlu Akü Tahrikli Platform Arabası 60 Ton
| Çerçeve: | Özel Tasarım Kutusu kiriş yapısı |
|---|---|
| Renk: | özel |
| Uygulama: | Endüstriyel alan, pille çalışan transfer |
Ekstra Uzun Boyutlu Rıhtım Fırın Taşıma Uzaktan Kumandalı Feribot Transfer Arabaları
| Başvuru: | fabrika taşımacılığı |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | 50t |
| Araba boyutu: | Özelleştirilmiş |
Çelik Platform Sürüklenmiş Kablo Elektrik Transfer Arabası 10 Ton
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| Uygulama: | Endüstriyel Alan, Kalıp taşımacılığı |

