Tüm ürünler
-
Akü Transfer Arabası
-
Paletsiz Transfer Sepeti
-
Demiryolu Transfer Arabası
-
AGV Otomatik Güdümlü Araç
-
Endüstriyel Mecanum Tekerlekler
-
Motorlu Transfer Arabası
-
Elektrik Transfer Arabası
-
Malzeme Transfer Arabaları
-
Rulo Transfer Sepeti
-
Kalıp Transfer Arabası
-
Malzeme Taşıma Çözümleri
-
Hidrolik Kaldırma Transfer Sepeti
-
Kepçe Transfer Arabası
-
Bara Powered Transfer Arabası
-
Transfer Sepeti Aksesuarları
-
CeyhanSen gerçekten 5 yıldızlı bir şirketsin. beş yıldızlı bir müşteri olabilir umarım! -
RaihanBen BD'den Raihan. 10 set transfer arabası iyi debug edilmiştir. Fabrikamızda dikkatli ve profesyonel teknik rehberlik için teşekkür ederiz. Umarım her şey yolunda gider ve sizinle bir sonraki harika işbirliğini bekler! -
MuhammedMerhaba, Çin'e ilk defa gelip fabrikayı bir yılda iki kez ziyaret ettim, mükemmel servis beni tekrar tekrar hareket ettirdi ve birçok ilginç şeyi benimle paylaşıyor. Ve madde fabrikamızda çalıştı başladı, sizinle işbirliği yapmak için mutluyuz.
anahtar kelimeler [ transport platform ] eşleşme 384 Ürünler.
Platform Demiryolu Doklama Elektrikli Mekanik Dönüştürme Masası
| Malzeme: | Q235B çelik |
|---|---|
| Renk: | özelleştirilmiş, sarı, gri, kırmızı, mavi. |
| Uygulama: | fabrika, atölyesi, tesisi, yol istasyonu |
Hidrolik Direksiyon Çelik Platform Raylı Palet Arabası
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Koşu hızı: | 0-20m / dakika |
| Çalışma mesafesi: | Müşterilerin talebine göre |
Sarkıt Panel Kontrol 30 Ton Ağır Araba Arabaları Elektrikli Kargo Platformu
| Malzeme: | Q235B Çelik |
|---|---|
| Renk: | Özelleştirilmiş, Sarı, Gri, Mavi |
| Garanti: | 18 ay |
Kablo taşıma arabası ile özel masa dayanıklı ve sağlam
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Running speed: | 0-20m/min |
| Koşu mesafesi: | Müşteri talebine göre |
Endüstriyel alan için düşük voltajlı demiryolu taşıma arabası işlemi
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Koşu Hızı: | 0-20m/dak |
| Koşu mesafesi: | Müşteri talebine göre |
4 Tekerlek Kalıplı Taşıma Elektrikli Transfer Arabası, Akülü Motorlu Transfer Arabası
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Warranty: | 12 months |
Yönlendirilebilir Paletsiz Taşıma Arabası, Metalurji Endüstrisi Akü Aktarım Arabası Çimento Zemininde Elektrikli Taşıma Arabası
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Renk: | Özel |
| Garanti: | 12 Aylık |

