Tüm ürünler
-
Akü Transfer Arabası
-
Paletsiz Transfer Sepeti
-
Demiryolu Transfer Arabası
-
AGV Otomatik Güdümlü Araç
-
Endüstriyel Mecanum Tekerlekler
-
Motorlu Transfer Arabası
-
Elektrik Transfer Arabası
-
Malzeme Transfer Arabaları
-
Rulo Transfer Sepeti
-
Kalıp Transfer Arabası
-
Malzeme Taşıma Çözümleri
-
Hidrolik Kaldırma Transfer Sepeti
-
Kepçe Transfer Arabası
-
Bara Powered Transfer Arabası
-
Transfer Sepeti Aksesuarları
-
CeyhanSen gerçekten 5 yıldızlı bir şirketsin. beş yıldızlı bir müşteri olabilir umarım! -
RaihanBen BD'den Raihan. 10 set transfer arabası iyi debug edilmiştir. Fabrikamızda dikkatli ve profesyonel teknik rehberlik için teşekkür ederiz. Umarım her şey yolunda gider ve sizinle bir sonraki harika işbirliğini bekler! -
MuhammedMerhaba, Çin'e ilk defa gelip fabrikayı bir yılda iki kez ziyaret ettim, mükemmel servis beni tekrar tekrar hareket ettirdi ve birçok ilginç şeyi benimle paylaşıyor. Ve madde fabrikamızda çalıştı başladı, sizinle işbirliği yapmak için mutluyuz.
anahtar kelimeler [ transport platform ] eşleşme 390 Ürünler.
25T Çelik Platform Raylı Pille Çalışan Araba Uzaktan Kumandası
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Renk: | özelleştirilmiş |
| Uygulama: | Endüstriyel alan, akülü transfer vagonu |
Mecanum Tekerlekli Otomatik Endüstriyel Hareketli Platform
| tekerlek tipi: | Mecanum Tekerlekler |
|---|---|
| Garanti: | 18 ay |
| Yükleme kapasitesi: | 1-1000ton, ağır hizmet |
Kalıp Taşımacılığı için 20T Atölye Q235 Raylı Transfer Arabası
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Koşu Hızı: | 0-20m/dak |
| Koşu mesafesi: | Müşteri talebine göre |
30 tonluk demiryolu ile çalışan malzeme taşıma arabası
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Koşu Hızı: | 0-20m/dak |
| Koşu mesafesi: | Müşteri talebine göre |
23 tonluk demiryolu ile çalışan fabrika taşıma arabası
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Koşu Hızı: | 0-20m/dak |
| Koşu mesafesi: | Müşteri talebine göre |
Çelik Fabrikası Taşımacılığı için 20 Tonluk Raylı Transfer Arabası
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Koşu Hızı: | 0-20m/dak |
| Koşu mesafesi: | Müşteri talebine göre |
50t Paletsiz Transfer Arabası Yönlendirilebilir Zemin Endüstriyel Platform Arabası
| Renk: | Sarı/Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Akü |
| Garanti: | 24 Aylık |
Çelik Fabrikası Taşımacılığı için 20 Tonlu Demiryolu Taşıma Arabası
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Koşu Hızı: | 0-20m/dak |
| Koşu mesafesi: | Müşteri talebine göre |
Akülü Araba Taşıyıcı Otomatik Transfer Arabası No Demiryolu Taşımacılığı Ekipmanları
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Renk: | özelleştirilmiş |
| Garanti: | 12 ay |
Akıllı Q235 25m / Min 12t Agv Kalıp Taşıma Arabası
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Uygulama: | kalıp kalıp transferi, bölmeden bölmeye transfer |

