Tüm ürünler
-
Akü Transfer Arabası
-
Paletsiz Transfer Sepeti
-
Demiryolu Transfer Arabası
-
AGV Otomatik Güdümlü Araç
-
Endüstriyel Mecanum Tekerlekler
-
Motorlu Transfer Arabası
-
Elektrik Transfer Arabası
-
Malzeme Transfer Arabaları
-
Rulo Transfer Sepeti
-
Kalıp Transfer Arabası
-
Malzeme Taşıma Çözümleri
-
Hidrolik Kaldırma Transfer Sepeti
-
Kepçe Transfer Arabası
-
Bara Powered Transfer Arabası
-
Transfer Sepeti Aksesuarları
-
CeyhanSen gerçekten 5 yıldızlı bir şirketsin. beş yıldızlı bir müşteri olabilir umarım! -
RaihanBen BD'den Raihan. 10 set transfer arabası iyi debug edilmiştir. Fabrikamızda dikkatli ve profesyonel teknik rehberlik için teşekkür ederiz. Umarım her şey yolunda gider ve sizinle bir sonraki harika işbirliğini bekler! -
MuhammedMerhaba, Çin'e ilk defa gelip fabrikayı bir yılda iki kez ziyaret ettim, mükemmel servis beni tekrar tekrar hareket ettirdi ve birçok ilginç şeyi benimle paylaşıyor. Ve madde fabrikamızda çalıştı başladı, sizinle işbirliği yapmak için mutluyuz.
anahtar kelimeler [ transport platform ] eşleşme 390 Ürünler.
25 Tonluk Çelik Levha Elektrikli Raylı Raylı Transfer Arabası 20m / Dak Koşu
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Koşu Hızı: | 0-20m/dak |
| Koşu mesafesi: | Müşteri talebine göre |
Elektrikli Ağır Hizmet Tipi Hidrolik Raylı Transfer Düz Yataklı Araba
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Başvuru: | depo, çelik fabrikası, gemi yapımı |
| Koşu hızı: | 0-20m/dak |
İzsiz Elektrikli Kaldırma Hareketli Transfer Arabası
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Başvuru: | depo, çelik fabrikası, gemi yapımı |
| Koşu hızı: | 0-20m/dak |
30 Tonluk Kazan Fabrikası Bobin Aygıtı RGV Robot Transfer Arabası
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti: | 24 ay |
| Yük kapasitesi: | Özelleştirilmiş |
Fabrika Kullanımı için Özelleştirilmiş Boyutta Yönlendirilebilir Pilli PU Tekerlekli İz Takip Etmeyen Transfer Arabası
| Uygulama: | fabrika, atölye, depo |
|---|---|
| Yük Kapasitesi: | 1-1500T |
| Araba boyutu: | Özelleştirilmiş |
Özel yük kapasitesi ve çelik yapısı olan pil ile çalışan raylı nakliye arabası
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti: | 24 ay |
| Yük Kapasitesi: | Özelleştirilmiş |
Çelik Fabrikası İçin Özel Trackless Transfer Trolley Destek
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Renk: | Özelleştirilmiş |
| Garanti: | 12 ay |
Kalıp için endüstriyel proje uygulama atölyesi depo pil transfer arabası rayı
| Ürün adı: | Kalıp için endüstriyel proje uygulama atölyesi depo pil transfer arabası rayı |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| Uygulama: | Endüstriyel Alan |
Sınırsız Uçuş Mesafesi Fabrika İzsiz Pil Transfer Arabası
| Ürün Adı: | Sınırsız harap mesafe fabrikası izsiz pil transfre arabası |
|---|---|
| Renk: | özel |
| Garanti: | 12 Aylık |

