Tüm ürünler
-
Akü Transfer Arabası
-
Paletsiz Transfer Sepeti
-
Demiryolu Transfer Arabası
-
AGV Otomatik Güdümlü Araç
-
Endüstriyel Mecanum Tekerlekler
-
Motorlu Transfer Arabası
-
Elektrik Transfer Arabası
-
Malzeme Transfer Arabaları
-
Rulo Transfer Sepeti
-
Kalıp Transfer Arabası
-
Malzeme Taşıma Çözümleri
-
Hidrolik Kaldırma Transfer Sepeti
-
Kepçe Transfer Arabası
-
Bara Powered Transfer Arabası
-
Transfer Sepeti Aksesuarları
-
CeyhanSen gerçekten 5 yıldızlı bir şirketsin. beş yıldızlı bir müşteri olabilir umarım! -
RaihanBen BD'den Raihan. 10 set transfer arabası iyi debug edilmiştir. Fabrikamızda dikkatli ve profesyonel teknik rehberlik için teşekkür ederiz. Umarım her şey yolunda gider ve sizinle bir sonraki harika işbirliğini bekler! -
MuhammedMerhaba, Çin'e ilk defa gelip fabrikayı bir yılda iki kez ziyaret ettim, mükemmel servis beni tekrar tekrar hareket ettirdi ve birçok ilginç şeyi benimle paylaşıyor. Ve madde fabrikamızda çalıştı başladı, sizinle işbirliği yapmak için mutluyuz.
anahtar kelimeler [ transport platform ] eşleşme 390 Ürünler.
Feribot Raylı Transfer Arabası Q235 Malzeme Yolu Düz Transfer Arabası
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Koşu Hızı: | 0-20m/dak |
| Garanti: | 18 ay |
35 ton kapasiteli bobin değiştirme motorlu araba
| Renk: | Özel |
|---|---|
| Garanti: | 24 ay |
| Yükleme kapasitesi: | 1-1500T |
Akü Gücü Kaldırma Masası Arabası, 5T Hidrolik Otomatik Malzeme Taşıma Ekipmanları Damping
| Uygulama: | Üretim hattı veya geçiş rayları atölyesi |
|---|---|
| Anma yükü: | 5T |
| Maks. Kapasite: | 300 tona kadar |
25T CE sertifikalı düz yataklı yönlendirilebilir transfer arabası
| Ürün Adı: | 25T CE sertifikalı düz yataklı yönlendirilebilir transfer arabası |
|---|---|
| Malzemeler: | Çelik |
| Renk: | Özel |
Akıllı Navigasyon Modu Bobin V Çerçeve RGV Transfer Aracı
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti: | 24 ay |
| Yük kapasitesi: | Özelleştirilmiş |
2.5 tonluk, fabrikada malzeme taşımacılığı için makaslı kaldırma mekanizması olan, pil ile çalışan nakliye aracı
| Malzeme: | S235 |
|---|---|
| Renk: | Özelleştirilmiş |
| Garanti: | 12 ay |
5T Çekilmiş kablo güç çelik yapı patlatma odası için düşük yatak raylı arabası
| Uygulama: | Üretim hattı veya endüstriyel patlatma odası |
|---|---|
| Anma yükü: | 5T |
| Maks. Kapasite: | 300 tona kadar |
Demiryolu Taşıma Arabasında Çelik Rulo Depo 20m / Min 1T
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Koşu Hızı: | 0-20m/dak |
| Koşu mesafesi: | Müşteri talebine göre |
Atölye İşleyicisi için Entegre Düz Zemin Kaplaması 2T Raylı Transfer Arabası
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Koşu Hızı: | 0-20m/dak |
| Koşu mesafesi: | Müşteri talebine göre |
Yönlendirilebilir 15 Tonluk Paletsiz Transfer Arabası DC Motor Sürücüsü 20m/Dk
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| Garanti: | 18 ay |

