Tüm ürünler
-
Akü Transfer Arabası
-
Paletsiz Transfer Sepeti
-
Demiryolu Transfer Arabası
-
AGV Otomatik Güdümlü Araç
-
Endüstriyel Mecanum Tekerlekler
-
Motorlu Transfer Arabası
-
Elektrik Transfer Arabası
-
Malzeme Transfer Arabaları
-
Rulo Transfer Sepeti
-
Kalıp Transfer Arabası
-
Malzeme Taşıma Çözümleri
-
Hidrolik Kaldırma Transfer Sepeti
-
Kepçe Transfer Arabası
-
Bara Powered Transfer Arabası
-
Transfer Sepeti Aksesuarları
-
CeyhanSen gerçekten 5 yıldızlı bir şirketsin. beş yıldızlı bir müşteri olabilir umarım! -
RaihanBen BD'den Raihan. 10 set transfer arabası iyi debug edilmiştir. Fabrikamızda dikkatli ve profesyonel teknik rehberlik için teşekkür ederiz. Umarım her şey yolunda gider ve sizinle bir sonraki harika işbirliğini bekler! -
MuhammedMerhaba, Çin'e ilk defa gelip fabrikayı bir yılda iki kez ziyaret ettim, mükemmel servis beni tekrar tekrar hareket ettirdi ve birçok ilginç şeyi benimle paylaşıyor. Ve madde fabrikamızda çalıştı başladı, sizinle işbirliği yapmak için mutluyuz.
anahtar kelimeler [ transport platform ] eşleşme 395 Ürünler.
Isıya Dayanıklı Pota Ocağı Pille Çalışan Raylı Döner Transfer Arabası
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Koşu Hızı: | 0-20m/dak |
| Koşu mesafesi: | Müşteri talebine göre |
Kendinden Tahrikli El Sarkık Q235 50T Raylı Transfer Arabası
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Koşu Hızı: | 0-20m/dak |
| Koşu mesafesi: | Müşteri talebine göre |
Uzaktan Kalıp 20m / Min Q235 30 Ton İzsiz Transfer Arabası
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| Garanti: | 18 ay |
Kaldırma Tablalı Akülü Transfer Arabası
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Uygulama: | depo, çelik fabrikası, gemi yapımı |
| Koşu hızı: | 0-20m/dak |
V Çerçeve Pil Kumandalı Arabası, Hidrolik Kaldırma Cihazlı Palet Transfer Arabaları
| Uygulama: | Üretim hattı veya kağıt endüstrisi |
|---|---|
| Nominal yük: | 30T |
| Max. Maks. capacity kapasite: | 500 tona kadar |
Özel Ekstra Uzun Masaüstüler RGV Robot Transfer Aracı Hidrolik kaldırma ve pil işletilmesi ile
| Garanti: | 2 Yıl |
|---|---|
| Yük Kapasitesi: | Özelleştirilmiş |
| Güç Kaynağı: | Pil çalıştırıldı |
Profesyonel Zincir Taşıma Kaydırma Hattı Demiryolunda Taşıma Araba
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti: | 24 Ay |
| Yük Kapasitesi: | Özelleştirilmiş |
20T Kaldırma Masası Kepçe Taşıma Rayı Transfer Arabası
| Malzeme: | ÇELİK |
|---|---|
| Uygulama: | Ağır sanayi, çelik fabrikaları |
| Araba Boyutu: | Özelleştirilebilir |
Büyük boyutlu 30 tonluk yük kapasitesi AGV Otomatik Yönlendirme Aracı 24 aylık garanti ile
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti: | 24 ay |
| Yük kapasitesi: | Özelleştirilmiş |
Uzun mesafe pil ile çalışan transfer arabası Değişken Hızlı Q235 Malzeme
| Malzeme: | S235 |
|---|---|
| Renk: | Özelleştirilmiş |
| Başvuru: | Endüstriyel alan |

