Tüm ürünler
-
Akü Transfer Arabası
-
Paletsiz Transfer Sepeti
-
Demiryolu Transfer Arabası
-
AGV Otomatik Güdümlü Araç
-
Endüstriyel Mecanum Tekerlekler
-
Motorlu Transfer Arabası
-
Elektrik Transfer Arabası
-
Malzeme Transfer Arabaları
-
Rulo Transfer Sepeti
-
Kalıp Transfer Arabası
-
Malzeme Taşıma Çözümleri
-
Hidrolik Kaldırma Transfer Sepeti
-
Kepçe Transfer Arabası
-
Bara Powered Transfer Arabası
-
Transfer Sepeti Aksesuarları
-
CeyhanSen gerçekten 5 yıldızlı bir şirketsin. beş yıldızlı bir müşteri olabilir umarım! -
RaihanBen BD'den Raihan. 10 set transfer arabası iyi debug edilmiştir. Fabrikamızda dikkatli ve profesyonel teknik rehberlik için teşekkür ederiz. Umarım her şey yolunda gider ve sizinle bir sonraki harika işbirliğini bekler! -
MuhammedMerhaba, Çin'e ilk defa gelip fabrikayı bir yılda iki kez ziyaret ettim, mükemmel servis beni tekrar tekrar hareket ettirdi ve birçok ilginç şeyi benimle paylaşıyor. Ve madde fabrikamızda çalıştı başladı, sizinle işbirliği yapmak için mutluyuz.
anahtar kelimeler [ transportation car ] eşleşme 865 Ürünler.
Çelik Fabrikası kullanımı için Geri Çekilebilir Kablo Transfer Arabası
| Ürün adı: | Çelik Fabrikası Tasarımcısı İçin Düşük Maliyetli Geri Çekilebilir Kablo Transfer Arabası |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Geri çekilebilir kablo transferi |
| Koşu mesafesi: | Müşterilerin Talebine Göre |
Elektrikli Demiryolu Yük Taşımacılığı Akü Transfer Arabası Ağır Hizmetli Alüminyum Ürün
| Ürün adı: | Tayland'a ihraç ağır alüminyum ürün transferi elektrikli demiryolu yük taşıma arabası |
|---|---|
| Renk: | özelleştirilmiş |
| Uygulama: | Endüstriyel alan, alüminyum ürün transferi |
Bay To Bay Taşıma Akülü Arabası, Konteyner İçin Motorlu Platform Arabası
| Ürün Adı: | Konteyner Transferi İçin Akülü Bay To Bay Taşıma Motorlu Raylı Araba |
|---|---|
| Koşu Hızı: | 0-20m/dak |
| Renk: | Sarı/Özelleştirilmiş |
Hafif Sanayi İçin Dört Tekerlekli Elektrikli Transfer Arabası 1 - 300T Yük Kapasitesi
| Ürün Adı: | Düşük Fiyatlı Yüksek Kaliteli Dört Tekerlekli Hafif Endüstri Transfer Arabası |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Mobil kablo |
| Koşu mesafesi: | Müşterilerin talebine göre |
Boru Sanayi için Motorlu Depo İzsiz Transfer Arabası 20 Ton
| Malzeme: | Q235B |
|---|---|
| Renk: | İsteğinize göre özelleştirilmiş Renk |
| Garanti: | 24 ay |
Pil Çok Yönlü Paletsiz Transfer Arabası Platformu 150t
| Garanti: | 18 ay |
|---|---|
| yükleme kapasitesi: | 1-1000 Ton |
| Hareket hızı: | 0-20m/dak |
Üretim Hattı İçin Ağır Hizmet Tipi Elektrikli Paletsiz Transfer Arabası
| renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti: | 24 ay |
| Yükleme kapasitesi: | İzsiz transfer arabası için 1-1500T |
Malzeme Transferi Elektrikli 300 Ton Akülü Vagon
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Başvuru: | Atölye, Çelik Fabrikası, Üretim Hattı, Kütük Sanayi |
| Koşu hızı: | 0-20m/dak |
25t kalıp beton zemin batarya gücü elektrikli izsiz araç işleme
| Özelliği: | Demiryolu olmadan |
|---|---|
| Anma yükü: | 1-500t, özelleştirilmiş |
| Kapasite: | 500 tona kadar |

