Tüm ürünler
-
Akü Transfer Arabası
-
Paletsiz Transfer Sepeti
-
Demiryolu Transfer Arabası
-
AGV Otomatik Güdümlü Araç
-
Endüstriyel Mecanum Tekerlekler
-
Motorlu Transfer Arabası
-
Elektrik Transfer Arabası
-
Malzeme Transfer Arabaları
-
Rulo Transfer Sepeti
-
Kalıp Transfer Arabası
-
Malzeme Taşıma Çözümleri
-
Hidrolik Kaldırma Transfer Sepeti
-
Kepçe Transfer Arabası
-
Bara Powered Transfer Arabası
-
Transfer Sepeti Aksesuarları
-
CeyhanSen gerçekten 5 yıldızlı bir şirketsin. beş yıldızlı bir müşteri olabilir umarım! -
RaihanBen BD'den Raihan. 10 set transfer arabası iyi debug edilmiştir. Fabrikamızda dikkatli ve profesyonel teknik rehberlik için teşekkür ederiz. Umarım her şey yolunda gider ve sizinle bir sonraki harika işbirliğini bekler! -
MuhammedMerhaba, Çin'e ilk defa gelip fabrikayı bir yılda iki kez ziyaret ettim, mükemmel servis beni tekrar tekrar hareket ettirdi ve birçok ilginç şeyi benimle paylaşıyor. Ve madde fabrikamızda çalıştı başladı, sizinle işbirliği yapmak için mutluyuz.
anahtar kelimeler [ transportation car ] eşleşme 846 Ürünler.
Çin v çerçeve kapalı açık atölye taşıma elelctric çelik rulo transfer araba
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Uygulama: | çelik rulo transfer atölyesi, üretim hattı |
Üretim montaj hatları için motorlu taşıyıcı araba
| Güç kaynağı modu: | Mobil kablo gücü |
|---|---|
| Uygulama: | atölye kullanımı |
| Araba boyutu: | özelleştirilebilir |
Elektrik Fabrikası Kullanılmış Ağır 6t Bobin Transfer Arabaları
| Renk: | Özel |
|---|---|
| Garanti: | 12 ay |
| Yükleme kapasitesi: | 1-1500T |
Kalıp Taşımacılığı için 20T Atölye Q235 Raylı Transfer Arabası
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Koşu Hızı: | 0-20m/dak |
| Koşu mesafesi: | Müşteri talebine göre |
Özel fabrika kullanımı Track Batarya malzeme aktarma arabaları
| Renk: | Özel |
|---|---|
| Uygulama: | Atölye,makine endüstrisi, Montaj hattı, Bilet endüstrisi |
| Koşu Hızı: | 0-20m/dak |
Yüksek Isıya Dayanıklı Raylı Pota Transfer Arabası 40 Ton
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Koşu hızı: | 0-20m/dak |
| Garanti: | 18 ay |
Uzaktan Kumanda Raysız Pil Malzeme Taşıma Sağlam Araba
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti: | 24 ay |
| Yükleme kapasitesi: | İzsiz transfer arabası için 1-1500T |
Ray Üzerinde Büyük Kapasiteli Akülü Transfer Arabası
| Renk: | Özel |
|---|---|
| Uygulama: | Atölye,makine endüstrisi, Montaj hattı, Bilet endüstrisi |
| Koşu Hızı: | 0-20m/dak |
Pil Gücü 25 Ton Raylı Alüminyum Bobin Transfer Arabası
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri |
|---|---|
| Garanti: | 2 yıl |
| Uygulama: | Alüminyum bobin transfer atölyesi, pmetal bobin, kağıt bobin, endüstriyel kablo tamburu, malzeme taş |
Kalıp Taşıma için 20m/Dk 50 Ton Akü Transfer Arabası
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| Uygulama: | Sanayi alanı, Çelik Fabrikası, kalıp fabrikası, kalıp nakliyesi |

