Tüm ürünler
-
Akü Transfer Arabası
-
Paletsiz Transfer Sepeti
-
Demiryolu Transfer Arabası
-
AGV Otomatik Güdümlü Araç
-
Endüstriyel Mecanum Tekerlekler
-
Motorlu Transfer Arabası
-
Elektrik Transfer Arabası
-
Malzeme Transfer Arabaları
-
Rulo Transfer Sepeti
-
Kalıp Transfer Arabası
-
Malzeme Taşıma Çözümleri
-
Hidrolik Kaldırma Transfer Sepeti
-
Kepçe Transfer Arabası
-
Bara Powered Transfer Arabası
-
Transfer Sepeti Aksesuarları
-
CeyhanSen gerçekten 5 yıldızlı bir şirketsin. beş yıldızlı bir müşteri olabilir umarım! -
RaihanBen BD'den Raihan. 10 set transfer arabası iyi debug edilmiştir. Fabrikamızda dikkatli ve profesyonel teknik rehberlik için teşekkür ederiz. Umarım her şey yolunda gider ve sizinle bir sonraki harika işbirliğini bekler! -
MuhammedMerhaba, Çin'e ilk defa gelip fabrikayı bir yılda iki kez ziyaret ettim, mükemmel servis beni tekrar tekrar hareket ettirdi ve birçok ilginç şeyi benimle paylaşıyor. Ve madde fabrikamızda çalıştı başladı, sizinle işbirliği yapmak için mutluyuz.
anahtar kelimeler [ transportation car ] eşleşme 857 Ürünler.
15 Ton Kalıp Transfer Elektrikli Paletsiz Düz Araba
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti: | 24 ay |
| Yükleme kapasitesi: | İzsiz transfer arabası için 1-1500T |
Çimento Zemininde 20 Tonluk Rulo Transfer Arabası
| Ürün Adı: | Çimento Zemininde 20 Tonluk Rulo Transfer Arabası |
|---|---|
| Renk: | Özel |
| Garanti: | 12 ay |
Ray Üzerinde Büyük Kapasiteli Akülü Transfer Arabası
| Renk: | Özel |
|---|---|
| Uygulama: | Atölye,makine endüstrisi, Montaj hattı, Bilet endüstrisi |
| Koşu Hızı: | 0-20m/dak |
30 tonluk demiryolu ile çalışan malzeme taşıma arabası
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Koşu Hızı: | 0-20m/dak |
| Koşu mesafesi: | Müşteri talebine göre |
Kalıp Fabrikası için Q235 45t Akülü Raylı Transfer Arabası
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| Uygulama: | Sanayi alanı, Çelik Fabrikası, kalıp fabrikası, kalıp transfer arabası |
20 ton özel akıllı endüstriyel transfer arabaları
| Ürün Adı: | 20 T özelleştirilmiş akıllı endüstriyel nakliye arabaları |
|---|---|
| Renk: | Özel |
| Garanti: | 24 ay |
Die Ulaşım Motorlu Elektrik Transfer Arabası
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| Uygulama: | Endüstriyel Alan, Kalıp taşımacılığı |
Özel düz yataklı elektrikli kablo transfer arabası
| Koşu hızı: | 0-20m/dak |
|---|---|
| Garanti: | 18 ay |
| Yükleme kapasitesi: | 20 Ton |
Elektrikli Ağır 30 Tonluk Rulo Transfer Arabaları
| Ürün Adı: | Elektrikli Ağır 30 Tonluk Rulo Transfer Arabaları |
|---|---|
| Renk: | Özel |
| Garanti: | 12 ay |
3 tonluk direksiyonlu pilli, raysız nakliye arabası
| Ürün Adı: | 3 tonluk yönlendirilebilir akülü izsiz transfer arabası |
|---|---|
| Renk: | Özel |
| Garanti: | 24 ay |

