Tüm ürünler
-
Akü Transfer Arabası
-
Paletsiz Transfer Sepeti
-
Demiryolu Transfer Arabası
-
AGV Otomatik Güdümlü Araç
-
Endüstriyel Mecanum Tekerlekler
-
Motorlu Transfer Arabası
-
Elektrik Transfer Arabası
-
Malzeme Transfer Arabaları
-
Rulo Transfer Sepeti
-
Kalıp Transfer Arabası
-
Malzeme Taşıma Çözümleri
-
Hidrolik Kaldırma Transfer Sepeti
-
Kepçe Transfer Arabası
-
Bara Powered Transfer Arabası
-
Transfer Sepeti Aksesuarları
-
CeyhanSen gerçekten 5 yıldızlı bir şirketsin. beş yıldızlı bir müşteri olabilir umarım! -
RaihanBen BD'den Raihan. 10 set transfer arabası iyi debug edilmiştir. Fabrikamızda dikkatli ve profesyonel teknik rehberlik için teşekkür ederiz. Umarım her şey yolunda gider ve sizinle bir sonraki harika işbirliğini bekler! -
MuhammedMerhaba, Çin'e ilk defa gelip fabrikayı bir yılda iki kez ziyaret ettim, mükemmel servis beni tekrar tekrar hareket ettirdi ve birçok ilginç şeyi benimle paylaşıyor. Ve madde fabrikamızda çalıştı başladı, sizinle işbirliği yapmak için mutluyuz.
anahtar kelimeler [ transportation car ] eşleşme 857 Ürünler.
Elektrikli Vinç Sanayi Arabası Arabası, Çekilmiş Anti Patlama Raylı Transfer Arabası
| Uygulama: | Üretim hattı veya geçiş rayları atölyesi |
|---|---|
| Anma yükü: | 451 |
| Maks. Kapasite: | 300 tona kadar |
Endüstriyel Akülü Demiryolu Taşıma Malzeme Taşıma Ekipmanları
| Ürün adı: | Satılık çin üretici montaj hattı transferi akülü demiryolu vagonu |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| Uygulama: | Endüstriyel Alan |
Ağır Yük 20m/Dak Atölye 50T Motorlu Döner Tabla Platform Arabası
| Material: | Q235 |
|---|---|
| Color: | customized, yellow, gray, red, blue. |
| Application: | Industrial field, workshop, inplant, bay to bay |
CE 20km / H 20m / Min Lityum İyon Pil Transfer Arabası
| Ürün Adı: | 25 Tonluk Dökme Çelik Jant, Parça Muayene Transfer Arabasına Uygulanır |
|---|---|
| Renk: | Özelleştirilmiş |
| Başvuru: | Endüstriyel alan |
Çelik Külçe Taşıma İçin Endüstriyel Kendinden Tahrikli Transfer Arabası
| Material: | Q235 |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Warranty: | 18 months |
İzsiz Hidrolik Kaldırma Transfer Arabası 20m/Dak Elektrikli Kalıp Transfer Arabası
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Koşu hızı: | 0-20m / dakika |
| Çalışma mesafesi: | Müşterilerin talebine göre |
Atölye 10t Kalıp Transfer Arabası, Elektrikli Transfer Arabası
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| renk: | özelleştirilmiş |
| Garanti: | 18 ay |
20m/dk Ray Kılavuzlu Araç Kontrol Kantarı Rejektör Bantlama Makinalı
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Koşu hızı: | 0-20m/dak |
| Garanti: | 18 ay |
Q235 Akıllı İzsiz Transfer Arabası Otomatik Yönlendirilebilir 2T
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Garanti: | 18 ay |
| Yükleme kapasitesi: | 1-1000 Ton |
Lityum Pil İzsiz Transfer Arabası Araç Servo Direksiyon Kalıbı 35t
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Garanti: | 18 ay |
| Hareket Hızı: | 0-20m/dak |

