Tüm ürünler
-
Akü Transfer Arabası
-
Paletsiz Transfer Sepeti
-
Demiryolu Transfer Arabası
-
AGV Otomatik Güdümlü Araç
-
Endüstriyel Mecanum Tekerlekler
-
Motorlu Transfer Arabası
-
Elektrik Transfer Arabası
-
Malzeme Transfer Arabaları
-
Rulo Transfer Sepeti
-
Kalıp Transfer Arabası
-
Malzeme Taşıma Çözümleri
-
Hidrolik Kaldırma Transfer Sepeti
-
Kepçe Transfer Arabası
-
Bara Powered Transfer Arabası
-
Transfer Sepeti Aksesuarları
-
CeyhanSen gerçekten 5 yıldızlı bir şirketsin. beş yıldızlı bir müşteri olabilir umarım! -
RaihanBen BD'den Raihan. 10 set transfer arabası iyi debug edilmiştir. Fabrikamızda dikkatli ve profesyonel teknik rehberlik için teşekkür ederiz. Umarım her şey yolunda gider ve sizinle bir sonraki harika işbirliğini bekler! -
MuhammedMerhaba, Çin'e ilk defa gelip fabrikayı bir yılda iki kez ziyaret ettim, mükemmel servis beni tekrar tekrar hareket ettirdi ve birçok ilginç şeyi benimle paylaşıyor. Ve madde fabrikamızda çalıştı başladı, sizinle işbirliği yapmak için mutluyuz.
anahtar kelimeler [ transportation car ] eşleşme 857 Ürünler.
Otomatik Navigasyon Endüstriyel AGV Kılavuzlu Arabalar 1000kg
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti: | 18 ay |
| Yükleme kapasitesi: | 1-1000ton, ağır hizmet, 1000kg özelleştirilmiş |
Ağır Hizmet Tipi 20t Paletli Elektrikli Temiz Oda Transfer Arabaları
| Renk: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Başvuru: | Atölye, Depo, Üretim Hattı |
| Koşu hızı: | 0-20m/dak |
Robot Kolu ve Otomatik Yönlendirmeli Araçlarla Akıllı Fabrika Kullanımı
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti: | 24 ay |
| Yük kapasitesi: | Özelleştirilmiş |
Platform Demiryolu Doklama Elektrikli Mekanik Dönüştürme Masası
| Malzeme: | Q235B çelik |
|---|---|
| Renk: | özelleştirilmiş, sarı, gri, kırmızı, mavi. |
| Uygulama: | fabrika, atölyesi, tesisi, yol istasyonu |
Ağır Yüklü Elektrikli 50t Bobin Transfer Bogie
| Ürün Adı: | Ağır Yüklü Elektrikli 50t Bobin Transfer Bogie |
|---|---|
| Renk: | Özel |
| Garanti: | 12 ay |
Akıllı Dövme Fabrikası Bataryalı İz Takip Etmeyen Otomatik Yönlendirmeli Araçlar
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti: | 24 ay |
| Yük kapasitesi: | Özelleştirilmiş |
2T Bakır Fabrika Kablo Makarası Tezgah Kontrol Sistemi Transfer Arabası
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti: | 24 ay |
| Yük kapasitesi: | Özelleştirilmiş |
Çin Üreticisi 25 tonluk yolsuz düz yataklı nakliye arabası
| Material: | Q235 |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Warranty: | 12 months |
Koruyucu cihazları olan basit yapılı demiryolu nakliye arabası
| Güç kaynağı: | Mobil kablo |
|---|---|
| Koşu mesafesi: | Müşterilerin talebine göre |
| Koşu Hızı: | 0-20m/dak |
Özel İşleme Fabrikası Kablo Bobinleri Demiryolu Transfer Arabaları
| Ürün Adı: | Ağır yüklü elektrikli fabrika kullanımı Demiryolu aktarım arabaları |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Mobil kablo |
| Koşu mesafesi: | Müşterilerin talebine göre |

