Tüm ürünler
-
Akü Transfer Arabası
-
Paletsiz Transfer Sepeti
-
Demiryolu Transfer Arabası
-
AGV Otomatik Güdümlü Araç
-
Endüstriyel Mecanum Tekerlekler
-
Motorlu Transfer Arabası
-
Elektrik Transfer Arabası
-
Malzeme Transfer Arabaları
-
Rulo Transfer Sepeti
-
Kalıp Transfer Arabası
-
Malzeme Taşıma Çözümleri
-
Hidrolik Kaldırma Transfer Sepeti
-
Kepçe Transfer Arabası
-
Bara Powered Transfer Arabası
-
Transfer Sepeti Aksesuarları
-
CeyhanSen gerçekten 5 yıldızlı bir şirketsin. beş yıldızlı bir müşteri olabilir umarım! -
RaihanBen BD'den Raihan. 10 set transfer arabası iyi debug edilmiştir. Fabrikamızda dikkatli ve profesyonel teknik rehberlik için teşekkür ederiz. Umarım her şey yolunda gider ve sizinle bir sonraki harika işbirliğini bekler! -
MuhammedMerhaba, Çin'e ilk defa gelip fabrikayı bir yılda iki kez ziyaret ettim, mükemmel servis beni tekrar tekrar hareket ettirdi ve birçok ilginç şeyi benimle paylaşıyor. Ve madde fabrikamızda çalıştı başladı, sizinle işbirliği yapmak için mutluyuz.
anahtar kelimeler [ transportation car ] eşleşme 857 Ürünler.
Büyük Kapasiteli Hidrolik Kaldırma Cihazı, Kararlı Performans Otomatik Malzeme Taşıma Ekipmanları
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Renk: | özelleştirilmiş |
| Uygulama: | Endüstriyel alan |
Sanayi Sahası İçin Feribot Demiryolu Hidrolik Kaldırma Transfer Sepeti 1 Yıl Garanti
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Renk: | özelleştirilmiş |
| Uygulama: | Endüstriyel alan |
Damping Platformu Endüstriyel Malzeme Arabaları, Basit Yapı Kaldırma Masası Arabası
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Renk: | özelleştirilmiş |
| Uygulama: | Endüstriyel alan |
Düz Monteli Kalıp Transfer Arabası, Forklift Bobin Taşıma Malzemesi Taşıma Arabaları
| Ürün adı: | Takma Kalıp Bobin Taşıma Düz Arabası Monte Ray Eşleşen Vinç Forklift |
|---|---|
| Koşu hızı: | 0-20m / dak |
| Koşu Mesafe: | sınırsız |
Esnek Kalıp Transfer Arabası, Tarımsal Kalıp Değiştirme Arabaları Sınırsız Mesafe
| Ürün adı: | Çin Üretici Basit Yapı Esnek Tarımsal Transfer Sepeti |
|---|---|
| Renk: | özelleştirilmiş |
| Uygulama: | Endüstriyel alan |
25T Elektrik Motorlu Demiryolu Arabası, Tersanesi İçin Raylı Transfer Arabası Üzerindeki Düşük Açıklıklı Vinç
| Uygulama: | Üretim hattı veya tersane |
|---|---|
| Anma yükü: | 25T |
| Maks. Kapasite: | 300 tona kadar |
Özelleştirilmiş Çelik Ray Transfer Arabası, Ölçek / Ekranlı Elektrikli Transfer Arabası
| Ürün adı: | Çin'de yapılan elektrik terazisi ve perdeli demiryolu üzerinde özelleştirilmiş çelik kepçe trans |
|---|---|
| Yük kapasitesi: | 1-300T |
| Ödeme koşulları: | Tablo boyutu |
Akülü Kepçe Transfer Arabası Kutusu SKF Rulmanlı Kiriş Yapısı
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Renk: | özelleştirilmiş |
| Uygulama: | Endüstriyel alan |
Endüstri Dört Tekerlek Özel Transfer Bogie On Rails
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Koşu hızı: | 0-20m / dak |
| Koşu Mesafe: | Müşterilerin taleplerine göre |
Ağır Hizmet Tipi Malzeme Taşıma Arabaları, Motorlu Malzeme Taşıma Ekipmanı Treyler / Depolar Demiryolu Bogie
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Koşu hızı: | 0-20m / dak |
| Koşu Mesafe: | Müşterilerin taleplerine göre |

