Tüm ürünler
-
Akü Transfer Arabası
-
Paletsiz Transfer Sepeti
-
Demiryolu Transfer Arabası
-
AGV Otomatik Güdümlü Araç
-
Endüstriyel Mecanum Tekerlekler
-
Motorlu Transfer Arabası
-
Elektrik Transfer Arabası
-
Malzeme Transfer Arabaları
-
Rulo Transfer Sepeti
-
Kalıp Transfer Arabası
-
Malzeme Taşıma Çözümleri
-
Hidrolik Kaldırma Transfer Sepeti
-
Kepçe Transfer Arabası
-
Bara Powered Transfer Arabası
-
Transfer Sepeti Aksesuarları
-
CeyhanSen gerçekten 5 yıldızlı bir şirketsin. beş yıldızlı bir müşteri olabilir umarım! -
RaihanBen BD'den Raihan. 10 set transfer arabası iyi debug edilmiştir. Fabrikamızda dikkatli ve profesyonel teknik rehberlik için teşekkür ederiz. Umarım her şey yolunda gider ve sizinle bir sonraki harika işbirliğini bekler! -
MuhammedMerhaba, Çin'e ilk defa gelip fabrikayı bir yılda iki kez ziyaret ettim, mükemmel servis beni tekrar tekrar hareket ettirdi ve birçok ilginç şeyi benimle paylaşıyor. Ve madde fabrikamızda çalıştı başladı, sizinle işbirliği yapmak için mutluyuz.
anahtar kelimeler [ transportation car ] eşleşme 865 Ürünler.
Üretim Hattı Bara Powered Transfer Sepeti Özelleştirilmiş Çalışma Mesafesi
| Malzeme: | Q235 |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Sürgülü çizgi |
| Renk: | özelleştirilmiş |
Tamir ve Bakım için 2 Koltuk 4 Koltuk Elektrikli Demiryolu Muayene Arabası
| Ürün adı: | BEFANBY tasarım elektrikli demiryolu denetim arabası |
|---|---|
| Renk: | özelleştirilmiş |
| Uygulama: | Endüstriyel Alan |
Steel Mills Anti Heat 20 Ton Pota Transfer Arabası
| Malzeme: | ÇELİK |
|---|---|
| Uygulama: | Ağır sanayi, çelik fabrikaları |
| Araba Boyutu: | Özelleştirilebilir |
Demiryolu Taşıma Arabasında Çelik Rulo Depo 20m / Min 1T
| Malzeme: | q235 |
|---|---|
| Koşu Hızı: | 0-20m/dak |
| Koşu mesafesi: | Müşteri talebine göre |
Yapısal Parçaların Taşınması için Elektrikli Ray Traverser Akü Transfer Arabası
| Satış sonrası hizmet sağlanır: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler |
|---|---|
| Garanti: | 18 ay |
| Uygulama: | Malzeme taşıma, Endüstri transferi |
Joystick Uzaktan Kumandalı Pil Elektrikli İzsiz Transfer Arabası 3ton
| Renk: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti: | 18 ay |
| Yükleme kapasitesi: | 1-1000 Ton, Özelleştirilmiş 3t Kapasite |
Pille Çalışan Ağır Hizmet Kalıp Arabası Çok Yönlü 30ton
| Başvuru: | kalıp taşıma |
|---|---|
| Renk: | Özelleştirilmiş, Sarı, Gri, Mavi |
| Garanti: | 18 ay |
Elektrikli Kablo Tahrikli Motorlu Transfer Arabası Ray Üzerinde 0 - 20m / Dak
| güç kaynağı: | Elektrik kablosu tahrikli |
|---|---|
| Koşu mesafesi: | Müşterilerin talebine göre |
| Koşu hızı: | 0-20m/dak |
Metal Levha Transferi Elektrikli Motorlu Demiryolu Aracı
| Güç kaynağı: | Mobil kablo |
|---|---|
| Koşu mesafesi: | Müşterilerin talebine göre |
| Koşu hızı: | 0-20m/dak |
Alüminyum Fabrikası Düğmeli Raylı Taşıma Aracı
| Ürün Adı: | Alüminyum Fabrikası Düğmeli Raylı Taşıma Aracı |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Mobil kablo |
| Koşu mesafesi: | Müşterilerin talebine göre |

