Tüm ürünler
-
Akü Transfer Arabası
-
Paletsiz Transfer Sepeti
-
Demiryolu Transfer Arabası
-
AGV Otomatik Güdümlü Araç
-
Endüstriyel Mecanum Tekerlekler
-
Motorlu Transfer Arabası
-
Elektrik Transfer Arabası
-
Malzeme Transfer Arabaları
-
Rulo Transfer Sepeti
-
Kalıp Transfer Arabası
-
Malzeme Taşıma Çözümleri
-
Hidrolik Kaldırma Transfer Sepeti
-
Kepçe Transfer Arabası
-
Bara Powered Transfer Arabası
-
Transfer Sepeti Aksesuarları
-
CeyhanSen gerçekten 5 yıldızlı bir şirketsin. beş yıldızlı bir müşteri olabilir umarım! -
RaihanBen BD'den Raihan. 10 set transfer arabası iyi debug edilmiştir. Fabrikamızda dikkatli ve profesyonel teknik rehberlik için teşekkür ederiz. Umarım her şey yolunda gider ve sizinle bir sonraki harika işbirliğini bekler! -
MuhammedMerhaba, Çin'e ilk defa gelip fabrikayı bir yılda iki kez ziyaret ettim, mükemmel servis beni tekrar tekrar hareket ettirdi ve birçok ilginç şeyi benimle paylaşıyor. Ve madde fabrikamızda çalıştı başladı, sizinle işbirliği yapmak için mutluyuz.
anahtar kelimeler [ transportation car ] eşleşme 846 Ürünler.
Pille Çalıştırma ile Uzaktan Kumandalı Direksiyon İzsiz Transfer Arabası 20m / Dak
| Garanti: | 18 ay |
|---|---|
| yükleme kapasitesi: | 1-1000T |
| Hareket hızı: | 0-20m/dak, ayarlanan hız |
25ton Raylı Akü Transfer Arabası Atölyesi Transfer Bobinleri
| Başvuru: | Endüstriyel alan, atölye transferi, bobin transferi |
|---|---|
| Koşu hızı: | 0-25m/dak |
| Garanti: | 24 ay |
Uzaktan kumandalı özel bobin yol transfer arabası
| Running speed: | 0-20m/min |
|---|---|
| Warranty: | 12 months |
| load capacity: | 20 Tons |
20 ton metal plaka ray bobin transfer arabası
| Ürün Adı: | 20 ton metal plaka ray bobin transfer arabası |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Mobil kablo |
| Koşu mesafesi: | Müşterilerin talebine göre |
Profesyonel Zincir Taşıma Kaydırma Hattı Demiryolunda Taşıma Araba
| Renk: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti: | 24 Ay |
| Yük Kapasitesi: | Özelleştirilmiş |
Elektrikli Uzaktan Kumandalı Satılık Elektrikli 5t Raylı Platform
| ad: | Elektrikli uzaktan kumanda ile satılık 5t raylı elektrikli platform |
|---|---|
| Kapasite: | 300 tona kadar |
| Boyut (mm): | 5.000 * 2200 * 650 |
Renkli Q235 Akü Taşıma Arabası Vinçli Basit Yapılı Yüksek Performans
| Malzeme: | S235 |
|---|---|
| Renk: | Özelleştirilmiş |
| Başvuru: | Endüstriyel alan |
Büyük Masa Akülü Arabalar Endüstriyel Transfer, Raylı Yollarda Esnek Motorlu Transfer Arabası
| Malzeme: | S235 |
|---|---|
| Renk: | Özelleştirilmiş |
| Başvuru: | Endüstriyel alan |
Yüksek Performanslı Ağır Malzeme Taşıma Ekipmanları, 16T Motorlu Raylı Arabası
| Güç kaynağı modu: | Kablo makarası |
|---|---|
| Kapasiteleri: | 300 tona kadar |
| Özellikleri: | damperli kamyon ile |

